zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Wiosna to najlepszy moment, aby dołączyć do EY

środa, 07-04-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Wiosna to najlepszy moment, aby dołączyć do EY - sprawdź, jakie masz możliwości!

inicjatywy EYInicjatywy EY

  • Największa rekrutacja w roku - do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę. Oferty dotyczą niemal każdego zespołu EY w Audycie, Doradztwie Podatkowym, Strategii i Transakcjach oraz Consultingu.
    Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie zacznijpoziomwyzej.pl. 

Aplikuj do 12 kwietnia 2021 r.

  • Audit OdyssEY – konkurs dla studentów, w którym czekają na Ciebie prawdziwe historie ze spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i zagadki do rozwiązania. Sprawdź, czy audyt to Twoja bajka. W nowej, odświeżonej formule, przeżyj biznesową przygodę, rozwiązuj case’y i zagraj o 20 000 zł, szkolenia i wiele innych nagród!

Wejdź do gry na auditodyssey.pl do 14 kwietnia.

  • EY Certified – poznaj swoje mocne strony, odkryj, jak je możesz wykorzystać i certyfikuj swoje osiągnięcia! Na początek czeka Cię sprawdzenie się w krótkim teście, przygotowanym orzez ekspertów EY, żeby sprawdzić, co najlepiej do Ciebie pasuje - a już wkrótce otwarta zostanie platforma certyfikacyjna. Weź udział na eycertified.pl.
  • Better Working World Data Challenge – konkurs dla studentów, w którym masz szansę opracować zautomatyzowany model wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu.
    Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach na bit.ly/DataChallenge2021

Ty też zainwestuj w siebie. 

ip

fot. materiały prasowe EY

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama