zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Wykorzystaj szansę na sprawdzenie się w audycie. Weź udział w konkursie Audit OdyssEY

środa, 14-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Kilka tysięcy uczestników, setki zespołów, tylko jedna zwycięska drużyna i 20 tys. PLN do podziału między najlepszych. Do tego oferty pracy lub płatnych praktyk w Dziale Audytu EY, szereg atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim niesamowita przygoda – możliwość wcielenia się w rolę audytorów i praca na realnych case’ach. Wszystko to czeka na uczestników 3. edycji konkursu studenckiego firmy doradczej EY – Audit OdyssEY.

Audit OdyssEYKonkurs jest 3-etapowy. Runda 1.: do 29 marca trzeba zarejestrować zespół (3-4 studentów studiów jednolitych, licencjackich - I stopnia oraz magisterskich - II stopnia, warunek: trzeba mieć mniej niż 26 lat) i wspólnie przejść procedurę startową, czyli rozwiązanie testu on-line. Sprawdza on wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. Runda 2.: tu już na żywo, bo podczas webcastu, uczestnicy - wszystkie zespoły, które osiągną minimum punktowe – wcielą się w rolę zespołu audytorów renomowanej firmy doradczej i poprowadzą projekt – pełen realizm gwarantowany. Najlepsi – 10-12 zespołów – trafiają do rundy 3. – wielkiego finału. W nim na nich czeka dzień pełen wyzwań, czyli audytowe case study pod okiem audytorów z EY. Wygra zespół, który najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Oceniane będą relacje z klientem, umiejętne zdobywanie informacji i współpraca z innymi działami – dokładnie tak, jak w codziennej pracy w audycie.

Nagrody? Atrakcyjne! Pierwsze miejsce to 20 000 PLN do podziału między członków najlepszej drużyny, oferta pracy lub płatnych praktyk w Dziale Audytu EY dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu oraz 5 szkoleń z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business. Drugie miejsce to nagroda pieniężna w wysokości – 10 000 PLN, do tego 3 szkolenia z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business. Na laureatów trzeciego miejsca czekają iPady, a także 2 szkolenia z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business. Poza tym duma z bycia najlepszymi przyszłymi audytorami w Polsce!

- Z roku na rok rośnie popularność naszego konkursu. Już w pierwszej edycji uczestniczyło w ponad tysiąc studentów z całej Polski – komentuje Marcin Zieliński, partner w Dziale Audytu EY. – Popularność stosunkowo młodego konkursu, jakim jest Audit OdyssEY wynika z jego realizmu. Uczestnicy od pierwszego etapu aż po wielki finał pracują na prawdziwych case’ach, którymi na co dzień zajmują się audytorzy w EY. Pokazuje to nie tylko nasze zaangażowanie w tę rywalizację. Chcemy uzmysłowić studentom, na czym w praktyce polega audyt – z jego szerokim wachlarzem zagadnień i niepowtarzalnością tematów – dodaje.

Więcej informacji o konkursie, oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.auditodyssEY.pl. EY Polska czeka na zgłoszenia tylko do końca marca.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama