zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zaplanuj karierę w finansach już dziś

poniedziałek, 25-10-2010 (00:00:00) | komentarze (0)


Już od października w najlepszych uczelniach wyższych czeka na Ciebie jedyny taki przewodnik – „Kariera w Finansach i Bankowości 2010/11”. Odbierz publikację w biurze karier, podczas targów pracy albo ściągnij wersję elektroniczną na swój komputer ze strony KarierawFinansach.pl.

Dlaczego publikacje dotyczące rynku pracy są zbyt ogólne? Dlaczego wciąż musisz czytać o dokumentach aplikacyjnych i rozmowie rekrutacyjnej dla wszystkich i dla nikogo? „Kariera w Finansach i Bankowości” to pierwszy taki przewodnik, który szczegółowo opisuje branżę finansową i dedykowany jest tym studentom, którzy planują rozpocząć karierę w tym sektorze.

Przejrzysta konstrukcja przewodnika pozwoli zrozumieć zawiłości finansowego labiryntu nawet laikowi. Na kilkudziesięciu stronach opisano nie tylko „niewygodne tematy”, jak negocjacje płacowe czy assessment centre, ale także wnikliwie przeanalizowano każdą finansową specjalizację. Każdy artykuł powstał przy współpracy z ekspertami rynku pracy oraz przedstawicielami największych firm w Polsce, związanych m.in. z audytem, księgowością lub kontrolingiem.

Sięgnij po przewodnik, a w nim znajdziesz:

1. Szczegółowy opis poszczególnych specjalizacji na finansowym rynku pracy. Księgowość funduszy, bankowość korporacyjna czy doradztwo podatkowe nie będą już miały dla Ciebie żadnych tajemnic.
2. Opisy wynagrodzeń. By uzyskać satysfakcjonujące wynagrodzenie, warto wiedzieć, ile zarabia młodszy księgowy, specjalista ds. kontrolingu albo młodszy konsultant
w audycie.
3. Klucz do najlepszych organizacji. Przedstawiciele poszczególnych specjalizacji opowiadają
o początkach swojej kariery.
4. Pomysł na siebie. Przekonaj się, jaki możliwości rozwoju mogą zagwarantować takie specjalizacje, jak ACCA, CIMA czy CIA.
5. Pracę lub odbędziesz ciekawą praktykę. Przy pomocy profilów pracodawców
z branży finansowej dowiesz się, które z nich poszukują młodych pracowników w roku akademickim 2010/11.

Druga edycja przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości 2010/11” dostępna jest w wersji papierowej oraz elektronicznej na stronie www.karierawfinansach.pl. By pobrać wersję elektroniczną, wystarczy kliknąć tutaj.

Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery w branży finansowej jeszcze dzisiaj!

Tekst: promocja

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama