zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zdobądź doświadczenie już na studiach

piątek, 16-05-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Rozpoczynając studia młodzi ludzie mają przed sobą mnóstwo czasu, aby zdobyć doświadczenie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, jednak napięty kalendarz inicjatyw studenckich, imprez, koncertów i zajęć na uczelni sprawia, że zanim student zdąży się odwrócić już czeka na niego obrona i proces poszukiwania pracy, a w raz z nim często pojawiający się problem: brak doświadczenia.

Rozwiązaniem może być ciekawy przykład inicjatywy w obszarze praktyk i staży jakim jest program Ambasador Capgemini. Na studentów czeka ciekawie zaprojektowany program, który pozwala pogodzić obowiązki żaka z obowiązkami poza uczelnią. W tym roku Capgemini poszukuje ambasadorów aż w 11 miastach - Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Lublinie, Poznaniu, Opolu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku i Warszawie.

Ambasador Capgemini – co mi to da?

Program ambasadorski Capgemini daje młodym ludziom szansę, aby jeszcze na studiach zdobyć niezbędne w przyszłości doświadczenie oraz poznać środowisko i kulturę pracy w międzynarodowej organizacji. Po przejściu wakacyjnych 2-3 miesięcznych płatnych praktyk w siedzibie firmy Capgemini, Ambasador rozpoczyna swoją działalność i przez 10 miesięcy współpracuje z firmą realizując swoje pomysły oraz uczestnicząc w wielu wydarzeniach na swojej uczelni. Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość realizacji własnych innowacyjnych pomysłów przy wsparciu merytorycznym doświadczonych pracowników firmy, co pozwala młodemu człowiekowi sprawdzić się w nowych sytuacjach. Dzięki swojej działalności Ambasador ułatwia sobie nie tylko start w dorosłe życie, ale również buduje mocną pozycję aktywnego studenta na uczelni. Na studentów-ambasadorów Capgemini czeka wiele możliwości: ciekawe szkolenia, udział w imprezach integracyjnych, nawiązywanie nowych kontaktów i znajomości oraz Karnet Multisport czy opłacana przez firmę karta komunikacji miejskiej.

- Niezwykle cenię sobie współpracę z ambasadorami naszej firmy. Są to studenci zaradni, pełni energii i naprawdę bardzo kreatywni. Ich zaangażowanie przekłada się na sukcesy, a pierwsze zrealizowane projekty to oprócz świetnej zabawy także olbrzymia dawka doświadczenia i szansa na poznanie osób pracujących w Capgemini – mówi Magdalena Dorożyńska – koordynator Programu Ambasador Capgemini Polska.

Ambasador Capegemini – czy to dla mnie?

Tak, jeśli jesteś studentem II, III lub IV roku i chcesz się rozwijać! W ramach programu każdy Ambasador będzie realizował swój indywidualny plan działania, dostosowany zarówno do oczekiwań jego, jaki i firmy. Do zadań ambasadorów należą m.in repreznetowanie firmy Capgemini w środowisku akademickim, współpraca przy organizowaniu konferencji, prezentacji i szkoleń, współpraca z biurami karier i organizacjami studenckimi, promocja poprzez Social Media czy realizacja własnych pomysłów w zakresie employer brandingu. Aktualnie trwa rekrutacja na trzecią edycję programu Ambasador Capgemini. W poprzednich latach kilkanaście młodych osób zdobyło cenne doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie.

Jak zostać Ambasadorem Capgemini?

Podejmij wyzwanie i odkryj swoje nowe oblicze! Prześlij na adres ambasador.pl@capgemini.com swoje CV oraz multimedialną prezentację, w której zaskoczysz pomysłem i przedstawisz siebie jako Ambasadora Capgemini. Liczy się kreatywność - może już niebawem to Ty przez najbliższy rok będziesz członkiem jednej z największych firm outsourcingowych na świecie? 

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2014r.

Więcej na http://www.pl.capgemini.com/kariera/program-ambasadorski-capgemini.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama