zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zostań stewardessą/stewardem!

czwartek, 05-02-2015 (00:00:00) | komentarze (1)

ZDOBĄDŹ WYMARZONĄ PRACĘ! ZOSTAŃ STEWARDESSĄ/STEWARDEM!


Masz dość nudnej pracy i siedzenia za biurkiem? Marzysz o podróżach, ciekawej pracy?

Zostań cabin crew! Wiele linii lotniczych w Polsce i za granicą poszukuje chętnych do rozpoczęcia pracy charakterze cabin crew. Co zrobić żeby dostać taką pracę?

Należy najpierw znaleźć ofertę, która nas interesuje. Szukamy w Internecie, na stronach linii lotniczych albo forach internetowych. Następnie przygotowujemy CV i aplikujemy.

Chcesz dowiedzieć się jak szukać pracy, jak napisać CV i list motywacyjny tak,  żeby to Twoja aplikacja przykuła uwagę recruiterów?

Chcesz być dobrze przygotowana/-y do rozmowy kwalifikacyjnej ?  Poznać charakter pracy i obowiązki cabin crew ?

Przyjdź na nasz kurs dla przyszłego personelu pokładowego! Kurs odbędzie się na krakowskim lotnisku w Balicach, w hotelu Hilton Garden Inn w dn. 22.02.2015 o godz. 09:00.

Na kursie poznacie czynny personel pokładowy pracujący w popularnych w Polsce liniach lotniczych oraz specjalistów z HR.

Współpracujemy z firmą pośredniczącą w zatrudnianiu pracowników w linii Ryanair, wiemy
dokładnie czego wymagają i jak przeprowadzany jest proces rekrutacji.

Chcesz czuć się pewnie podczas Twojego assessment'u?
Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapisz się na kurs.


Zapisy : biuro@fcfly.pl
http://fcfly.eu/index.php/pl/cabin-crew-pilots-2/cabin-crew

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • KURS DLA STEWARDESS KORPORACYJNYCH [0]

    Zapraszamy na kursy do naszej szkoły stewardess WWW.SKY4JET.COM, Specjalizujemy się głównie w szkoleniach stewardess (cabin hostess) na prywatnych jet'ach - czyli głównie biznes awiacja (gdzie zarobki zaczynają się od 3tyś EURO). Kurs dotyczy obsługi pasażera VIP, procedur bezpieczeństwa, pomocy medycznej itp. Najbliższy termin kursu rozpoczyna się 7.04.2017 - 9.04.2017r. w Warszawie Zapraszam

    Aga SKY4JET, 2017-03-28, 12:55:27

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama