zmień miasto
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Komentarze, opinie, wypowiedzi (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • Praca na wakacje [0]

  Chyba przez neta najlepiej. Ja byam juz na zbiorach w szwecji a ostatnio z dobra sztela jako opiekunka w niemczech. I wybieram te opcje zdecydowanie bo lepsze zarobki, agencja dba, ma sie kontakt z drugim czlowiekiem.

  Malwina, 2019-12-21, 14:08:11
 • Wakacyjna praca [0]

  Najlepiej szukac przez agencje. Mi dobrze wspolpracowalo sie z Dobra Sztela. Wyjechalam jako opiekunka. Agencja dba, zalatwia formalnosci, a zarobki i tak wysokie, za cene spokoju ducha dla mnie super.

  Kamila, 2019-12-20, 17:16:48
 • Wakacyjna praca [0]

  Najlepiej szukac przez agencje. Mi dobrze wspolpracowalo sie z Dobra Sztela. Wyjechalam jako opiekunka. Agencja dba, zalatwia formalnosci, a zarobki i tak wysokie, za cene spokoju ducha dla mnie super.

  Kamila, 2019-12-20, 17:16:16
 • Szukasz pracy? Sprawdź oferty na ogido.pl [0]

  OGIDO to portal dla oferujących stanowiska pracy i dla szukających pracy. Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy Ci możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. Możesz także przeczytać przydatne artykuły, aby wiedzieć jak znaleźć satysfakcjonującą pracę. A szykując się do aplikowania na dane stanowisko - skorzystaj z naszego kreatora CV. OGIDO portal pracy to świetna platforma dla Agencji Zatrudnienia.

  Marcin, 2019-08-02, 11:12:19
 • Praca za granicą [0]

  przede wszystkim portale społecznociowe i ogłoszeniowe ale trzeba uważać, bo dużo jest pracy z małą stawką, albo na podstawie umowy o dzieło, albo w ogóle otrzymuje się wynagrodzenie prowizyjne dużo ciekawych ofert w Polsce i zagranicą można znaleźć na www.pointr.pl Przede wszystkim ogłaszają się tam wiarygodne i sprawdzone firmy.

  Patryk, 2019-07-05, 09:10:08
 • Byłem i w Holandii i w Niemczech, wole Niemcy [0]

  Ja jeździłem do Holandii i do Niemiec, ale wolę Niemcy - jest stabilniej i zawsze jest robota, a w Holandii czasem i 2 dni w tygodniu się pracowało. Jakby ktoś z Was szukał takiej zaufanej agencji to ja moge polecić taką z którą jeżdżę za granicę do Niemiec już dłuższy czas. Jest bardzo uczciwa, pomaga swoim pracownikom, organizuje wszystko dosłownie - mieszkanie, transport. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że zawsze dotrzymuje warunków umowy, pensja jest na czas i zawsze taka jak jest napisane w umowie. Jeżdżę na taśmy produkcyjne, w fabrykach robiących części do aut i moge szczerze polecić taką fuchę. Więcej na ich stronie znajdziecie sedulus.pl/

  Mareczek112, 2017-05-03, 21:49:39
 • praca w wakacje [0]

  Moim zdaniem najbardziej opłacalnym krajem są Niemcy. Byłem i w ubiegłym roku i teraz też się wybieram jak się tylko na dobre zacznie sezon. Trzeba też pamiętać o dobrej agencji pracy tymczasowej, ja wyjeżdżam z MG solutions, ze współpracy byłem ostatnio bardzo zadowolony, w tym momencie też już widzę sporo ofert, którymi wstępnie jestem zainteresowany a czekam na więcej. Jak dla mnie taka praca w wakacje jest bardzo opłacalna. Przede wszystkim dlatego,że w ciągu roku kiedy studiuję nie mam czasu na zatrudnienie się, weekendy też odpadają a żyć z czegoś trzeba, więc taką pracą naprawdę sporo potrafię sobie odłożyć. Dodatkowo to zebranie nowych kontaktów, bo sporo osób robi podobnie do mnie.

  Tom, 2017-04-26, 09:18:25
 • praca [0]

  Właśnie załatwiłem sobie robotę na dwa miesiące w Impelu; za zarobioną kasę we wrześniu odpocznę w ulubionych górach. Warto pomysleć. Swój pieniadz smakuje wybornie.

  alek, 2016-06-27, 18:37:15
 • Ta [0]

  Ano.

  Ernest, 2016-04-14, 07:53:17
 • pracaidealna [0]

  Jakbym miał polecać, to zdecydowanie Norwegia i cała Skandynawia jest dobrym kierunkiem jeśli chodzi o pracę. Ja wyciągam na ten moment w przeliczeniu na złotówki coś koło 10 k...:) a nie jestem wcale żadnym ministrem ;P Pracuję jako spawacz. Pracę znalazłem w dużej mierze dzięki stronce pracaidealna.pl. Przetłumaczyli profesjonalnie moje CV i dodali na norweską stronę, potem już był kontakt ze strony pracodawcy

  magda.duda, 2016-04-11, 12:15:15
 • klaster biznesu [0]

  Jakiś czas temu czytałam o klastrach biznesowych. niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe..

  plati, 2015-03-31, 16:36:19

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama