zmień miasto
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Powrót do głównych wątków »
Odpowiedz na komentarz: kierunek Norwegia:) [0]zgłoś naruszenie

Ja wyjechałam do Oslo 5 lat temu i nie żałuję, ciężka praca popłaca, byłam pracownikiem najniższego szczebla, a teraz otwieram własną firmę, trzeba wierzyć w sibie i swoje marzenia, no i ruszać w świat,w Polsce udaje się nielicznym:/

Irwina, 2014-11-01, 10:43:08Odpowiedz

Dodaj opinię
  • kierunek Norwegia:) [1]

    Sama załatwiasz wszystkie formalności czy ktoś Ci pomaga, i w ogóle jak to wygląda w porównaniu z Polską, gdzie jak wiadomo niby jest łatwiej, ale i tak pod górkę. No i jak z językiem wystarczy angielki czy przy sprawach urzędowych jednak norweski musi być jako tako opanowany.

    wrona, 2014-11-03, 11:57:24
  • praca [2]

    mieszkasz 5 lat w oslo, wiec moze masz jakas wiedze na temat zainteresowania norwegow jazda konna? czy istnieje u nich takowa? moim marzeniem jest posiadanie wlasnej stadniny, niekoniecznie w polsce, szukam rowniez luki rynkowej;)

    szminka, 2014-11-01, 13:37:06


REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama