zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Pracy Career Expo

Kiedy2015-03-10
Gdzie,

Targi Pracy Career Expo w jednym miejscu i czasie skupiają dziesiątki firm, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Career Expo skierowane jest przede wszystkim do absolwentów i specjalistów z różnych branż, jednak jest to również szansa dla mniej doświadczonych zawodowo studentów, aby rozpocząć swoją zawodową ścieżkę i rozeznać się na rynku pracy. Targi odbędą się w hali AmberExpo, 10 marca, w godzinach od 11:00 do 19:00. 

Formuła Career Expo umożliwia odwiedzającym nie tylko sprawne rozeznanie się wśród lokalnych i ogólnopolskich ofert pracy ale również przewiduje szereg szkoleń, debat i prelekcji. Targi pracy zbudowane są wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

STREFA SZKOLEŃ
Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad dwudziestu szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz  opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej (https://careerexpo.pl/o-wydarzeniu)

STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career Expo odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej (https://careerexpo.pl/Lista-firm) 

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Niepodważalną wartością targów pracy Career Expo jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

STREFA MERYTORYKI 
Przez cały czas trwania Career Expo na ogólnodostępnej scenie targów trwają prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie internetowej (https://careerexpo.pl/o-wydarzeniu)

Career Expo 
AmberExpo, Gdańsk
10 marca 2015 r., godz. 11:00-19:00
Wstęp wolny, wymagana rejestracja
Więcej na www.careerexpo.pl

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama