zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Australia dla Ciebie - sprawdź możliwości wyjazdu

wtorek, 30-10-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć międzynarodowe doświadczenie i przy okazji przeżyć przygodę życia w egzotycznym kraju? Już wkrótce możesz dowiedzieć się, jak to zrobić! Od 5 listopada 2018 rozpoczyna się seria spotkań informacyjnych o Australii organizowana przez agencję edukacyjną Australia Study.

Australia StudyPrezentacje poprowadzi założyciel firmy, Wojtek Wawrzyński, który spełnił swoje marzenia i w 2000 roku przyjechał do Down Under na wizie studenckiej. Dziś, wraz ze swoją rodziną, mieszka na stałe w Sydney. T eraz chciałby opowiedzieć innym, jak wygląda życie na antypodach. Dla uczestników tych spotkań jest to świetna okazja, by skorzystać z wiedzy i doświadczenia człowieka, który przeszedł cały proces emigracyjny.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na rzetelne i przydatne informacje całkowicie za darmo i bez zobowiązań. Na spotkaniu dowiedzą się między innymi o rodzajach kursów, na które można się zapisać wybierając wyjazd na wizie studenckiej, o australijskim systemie edukacyjnym, możliwościach zatrudnienia oraz kosztach wyjazdu. Wojtek opowie też, jak wygląda codzienność na antypodach: o australijskiej kulturze, pogodzie, podróżach i innych urokach życia w Krainie Kangurów. Każdy uczestnik będzie mógł zadać nurtujące go pytania i rozwiać swoje wątpliwości.

Spotkania odbędą się w takich miastach jak: Gdańsk (Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER), Sopot (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego), Poznań (Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), Wrocław (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Kraków (Klub Studencki Żaczek), Warszawa (Uniwersytet SWPS - podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości). Oprócz prezentacji organizowane będą także konsultacje indywidualne - w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Wszystkich miłośników Australii, podróży i tych, którzy chcą zyskać nowe kwalifikacje i doświadczenie cenione przez pracodawców na całym świecie - serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące spotkań można znaleźć na profilu Facebook:

facebook.com/australiastudy.polska/ oraz na stronie: australiastudy.pl.

Formularz zapisów na konsultacje indywidualne dostępny pod adresem:

https://australiastudy.pl/spotkania-indywidualne/

Daty i miejsca spotkań:

05.11.2018 Gdańsk, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER godz. 18:00
06.11.2018 Sopot, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego godz. 17:00
07.11.2018 Poznań, Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza godz. 15:00
08.11.2018 Wrocław, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu godz. 16:00
13.11.2018 Kraków, Klub Studencki Żaczek godz. 18:00
15.11.2018 Warszawa, Uniwersytet SWPS (przy okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości) godz. 11:00

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama