zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Polacy a studia za granicą. VI edycja Go4Poland

wtorek, 01-06-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


30 kwietnia 2021 r. ruszyła VI edycja programu Go4Poland, którego celem jest zachęcanie młodych i zdolnych Polaków studiujących za granicą do planowania ścieżki kariery w polskich i międzynarodowych firmach oraz instytucjach publicznych. Dowiedz się, jakie możliwości rozwoju czekają na studentów zagranicznych uczelni w Polsce!

Zobacz zdjęcia z konferencji "Twoja Kariera-Kierunek Polska"2020 >>>

Go4Poland VI edycja projektu!Go4Poland w liczbach — informacje o programie

 • Ponad 600 uczestników wcześniejszych edycji
 • Ponad 110 laureatów w ubiegłym roku
 • Dotychczasowi laureaci studiują na 42 uczelniach w 13 różnych krajach
 • 13 firm włączyło się w ubiegłoroczną edycję jako Partnerzy
 • W poprzedniej edycji: 15 Mentorów i ponad 30 staży

Adresaci VI edycji programu

W Programie mogą uczestniczyć polscy studenci i absolwenci zagranicznych uczelni z całego świata, w tym polscy studenci wywodzący się z Polonii. Kandydaci muszą znać język polski w stopniu zaawansowanym.

Partnerzy Go4Poland 2021

Partnerami Programu mogą być przedsiębiorstwa, w tym spółki giełdowe działające w Polsce oraz jednostki administracji publicznej. W zeszłorocznej edycji Partnerzy oferowali staże (32 oferty), włączyli się w program mentoringowy (15 mentorów), a także w warsztaty. W tegorocznej edycji dołączają kolejne firmy, wśród Partnerów jest m.in. GPW, BondSpot, PZU a rozmowy z kolejnymi firmami są finalizowane. Tegoroczną edycję „Go4Poland – Wybierz Polskę!” Patronatem Honorowym objął Prezydent RP.

Strona go4poland.pl — praktyki, staże, warsztaty, oferty pracy i wiele więcej!

Jest to platforma kontaktu, wymiany informacji i budowania relacji pomiędzy studentami, a pracodawcami oraz wymiany myśli między mentorami, a Laureatami. Dla studentów to portal z wyselekcjonowanymi ofertami płatnych staży, programów rozwojowych i warsztatów w najlepszych firmach, a dla firm to wciąż aktualizowana baza potencjalnych pracowników z najlepszym wykształceniem i międzynarodowym doświadczeniem. Nowością jest pojawienie się na portalu zakładki z ofertami pracy.

II edycja Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland w sierpniu 2021

Dla kogo?

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland jest zwieńczeniem trwającej edycji Programu. Działania kierowane są do 35 najlepszych Laureatów, wyłonionych w wyniku kilkuetapowej rekrutacji.

Kiedy?

W VI edycji Programu Letnia Szkoła Giełdowa zaplanowana jest w sierpniu 2021. Jej zakończenie będzie jednocześnie finałem tegorocznej edycji Programu i odbędzie się podczas Konferencji „Twoja Kariera – kierunek Polska! w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • 7 dni intensywnego programu dedykowanego 35 najlepszym Laureatom Programu;
 • warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady, rozmowy z ekspertami, networking;
 • kontakt z wybitnymi specjalistami i ekspertami z zakresu rynku kapitałowego, innowacji, startupów i NewConnect oraz biznesu reprezentowanego przez Partnerów Go4Poland.

Aktualności o programie — przydatne linki:

 • https://www.go4poland.pl/
 • https://www.facebook.com/go4polandwybierzpolske
 • https://www.linkedin.com/showcase/go4poland---wybierz-polsk%C4%99/

ip

fot. Materiały Partnera

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama