zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Targi Pracy IT w sześciu polskich miastach

piątek, 24-10-2014 (00:00:00) | komentarze (1)


Od 28 października do 2 grudnia 2014 roku w 6 miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław), na 14 uczelniach odbędą się Ogólnopolskie Targi Pracy IT.

Targi dedykowane są studentom oraz absolwentom kierunków związanych z informatyką i nowymi technologiami, jak również osobom zainteresowanym szeroko rozumianym IT.  

Do udziału w targach zaproszono firmy poszukujące pracowników w obszarze z branży IT, by mogły przedstawić oferty pracy, staży i praktyk kierowanej przede wszystkim do studentów, jak również absolwentów i młodych specjalistów.

Wystawcy stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery. Wystarczy przyjść, porozmawiać, zostawić swoje CV (będzie można skonsultować je ze specjalistami lub w razie potrzeby napisać od początku i wydrukować na miejscu), a marzenie o pracy w renomowanej firmie może się spełnić.

Na Ogólnopolskich Targach Pracy IT:
• Będzie można spotkać w jednym miejscu wiele interesujących firm poszukujących pracowników.
• Obecni na targach specjaliści ds. rekrutacji pomogą napisać życiorys, który zwiększy szanse na otrzymanie pracy marzeń.
• Będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.
• Czeka wiele innych ciekawostek.

Targi Pracy IT
Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław
od 28 października do 2 grudnia 2014 r.
Więcej na stronie: www.TargiPracyIT.pl


ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • pomoc w znalezieniu pracy [0]

    Firma Seargin pomaga znaleźć pracę specjalistom (również studentom i absolwentom) z dziedziny IT. Miejsca pracy to: Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Trójmiasto. Szczegóły tutaj: IT Contract Job offers: http://bit.ly/ITcontractJobs IT Permanent Job offers: http://bit.ly/ITpermanentjobs

    Wika, 2014-10-27, 15:45:43

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama