zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Te firmy wiedzą, jak współpracować ze studentami

poniedziałek, 18-11-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Sześć firm, instytucji i osób odznaczających się wyśmienitą współpracą ze studentami otrzymało statuetki Projuvenes 2013. Konkurs organizuje Parlament Studentów RP.

- Nagrody Projuvenes to wyraz wdzięczności dla tych, którzy w znacznej mierze działają na rzecz studentów i młodzieży. Nominowanych zostało 18 podmiotów. Ważne, że tym razem o przydziale nagród zadecydowali studenci, którzy głosowali za pomocą Facebooka – powiedział przewodniczący Parlamentu Studentów RP Piotr Mueller.

W kategorii „Firma dla edukacji” wygrała KGHM Polska Miedź. Za najlepszą w dziedzinie „Niepełnosprawność bez barier” uznano „Niewidzialną wystawę”. Wśród organizacji pozarządowych wygrała Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi. W kategorii „Praktyki i staże” wygrała firma Mars Polska.

Program „Flesz” Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza wygrał w kategorii „Media”. Z kolei w kategorii „Studencki projekt roku” zwyciężył pogram Mentorzy e-biznesu.

Laureaci Projuvenes 2013 podkreślali, że ich działania w kierunku studentów biorą się z silnej wiary w ich potencjał. Wielu z nich podkreślało swoją wdzięczność środowisku studenckiemu za uhonorowanie ich działań na rzecz młodych ludzi.

Nagrody przyznano podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Palladium. Gala była elementem odbywającego się w Warszawie XX Konwentu Przewodniczących samorządów studenckich z całej Polski.

PAP – Nauka w Polsce

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama