zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

"Trendence Graduate Barometer 2014"

wtorek, 10-12-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w corocznym badaniu “trendence Graduate Barometer 2014 – European Edition”. Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Możesz wziąć udział w badaniu do 10 lutego 2014 roku.

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć następujący link:    
https://collector2.s.trendence-survey.com/nq.cfm?q=7a4e3809-2ade-4506-8753-d8ceb858ee70&nqurlgbe=1178

Trendence Graduate Barometer jest największym europejskim badaniem dotyczącym edukacji i kariery zawodowej. Ankieta zawiera pytania dotyczące poziomu zadowolenia studentów z przebiegu studiów i ich oczekiwań wobec przyszłej kariery zawodowej. Badanie gromadzi opinie studentów z całej Europy i wykazuje różnice oraz podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami. Po wypełnieniu ankiety będziesz mógł porównać swoje odpowiedzi ze średnią wyników studentów z całej Europy.

Ponadto istnieje szansa wygrania jednej z następujących nagród:  
- 5 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 500 €
- 10 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 200 €

Badanie ankietowe jest przeprowadzane we współpracy z naszym partnerem “trendence Institut”. Zapewniamy anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama