zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

10 zawodów, w których ludzie są najbardziej i najmniej szczęśliwi

niedziela, 23-03-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Amerykański serwis Careerbliss.com opublikował listę zawodów, w których ludzie czują się najbardziej i najmniej szczęśliwi. Ranking spełnienia w życiu zawodowym dotyczy rynku amerykańskiego.

Lista powstała na bazie ankiet przeprowadzonych wśród 25000 pracowników. W badaniu brano pod uwagę następujące kryteria: relacje szefa z podwładnymi, środowisko pracy, zarobki, możliwości awansu, zaplecze technologiczne miejsca pracy, kulturę pracowniczą, reputację firmy, ilość dziennych obowiązków, a także koordynację pracy przez kierowników poszczególnych odcinków.

Ranking może być odrobinę przekłamany, bo w zestawieniu nie ma muzyków rockowych, koszykarzy NBA, prezesów banków czy potentatów naftowych (oni raczej nie tworzą swoich profili na portalach w poszukiwaniu pracy), ale wszystkie poniższe zawody z pewnością aspirują do miana bycia wykonywanym przez klasę średnią. Sprawdźmy zatem, gdzie pracuje się całkiem w porządku, a gdzie nie bardzo.

10 ZAWODÓW, W KTÓRYCH LUDZIE SĄ NAJBARDZIEJ I NAJMNIEJ SZCZĘŚLIWI

JUR/forbes.com

GALERIA ZDJĘĆ: 10 zawodów 2014 roku, w którym ludzie są najbardziej i najmniej szczęśliwi(20)
  • Asystent administracyjny
  • Inynier
  • Meneder programowy
  • Designer
  • Software developer

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama