zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Targi Pracy - Politechnika Wrocławska

środa, 10-11-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Politechnika Wrocławska zaprasza do udziału w 35 edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Jest to okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracodawcami w przyjaznej atmosferze podczas rozmów w wirtualnych pokojach lub na kampusie uczelni.

Akademickie Targi Pracy - Politechnika Wrocławska

Akademickie Targi Pracy Politechniki Wrocławskiej 2021

Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Projekt jest realizowany z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

Najważniejsze informacje

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2021 w godzinach: 10:00 – 16:00. Ze względów bezpieczeństwa Akademickie Targi Pracy będą miały formę hybrydową podzieloną na dwa moduły:

  • moduł on-line (wirtualne stoisko),
  • moduł stacjonarny, który odbędzie się w budynku C-13.

Oprócz tego uczestnicy będą mogli wziąć udział w webinarach on-line (https://akademickietargipracy.pl/webinary) w dniach 16, 18, 19 listopada.

Zapraszają: Fundacja Manus i Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

ip

fot. Politechnika Wrocławska

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama