zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rutyna, monotonia i brak czasu na podróże? Spróbuj czegoś nowego i dołącz do LOT Cabin Crew

czwartek, 16-11-2023 (00:00:00) | komentarze (0)


Kochasz podróże, a pracując w pocie czoła możesz pozwolić sobie na jedną wycieczkę w roku? Marzysz o tym, by doświadczyć piękna świata wszystkimi zmysłami i poznać przedstawicieli różnych kultur? Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i móc połączyć pracę z podróżowaniem – właśnie nadszedł odpowiedni moment. Dowiedz się, jak zostać stewardessą lub stewardem i rusz z LOT Cabin Crew po swoje marzenia!

LOT Cabin CrewKoniec z rutyną – życie stewardessy jest pełne przygód

Męczy Cię praca w korporacji, a może stoisz właśnie przed wyborem swojej drogi zawodowej? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco to znak, że pora zmienić coś w swoim życiu. Praca wcale nie musi być monotonna! Jeżeli kochasz pomagać, przebywać wśród ludzi i masz duszę podróżnika, prawdopodobnie szukasz sposobu na połączenie swojej pasji z obowiązkami zawodowymi – idealnym rozwiązaniem może okazać się praca na stanowisku stewarda/stewardessy.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i pełną pozytywnej energii, stanowisko to może okazać się spełnieniem Twoich najskrytszych marzeń i sprawić, że praca stanie się przyjemnością i codzienną przygodą. Fantastyczni współpracownicy, piękne krajobrazy i nawiązywanie znajomości na całe życie to tylko niektóre z zalet dołączenia do LOT Cabin Crew.

Jak zostać personelem pokładowym linii lotniczych? Wymagania

Praca personelu pokładowego jest niezwykle ciekawa, a każdy dzień przynosi nowe i rozwojowe przeżycia. Jeżeli potrafisz się świetnie komunikować i odpowiedzieć na potrzeby innych ludzi (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta), z przyjemnością pomagasz innym i jesteś w stanie dać z siebie wszystko, by pokład samolotu był środowiskiem jak najbardziej przyjaznym nie tylko pasażerom, ale też członkom załogi oraz cechuje cię otwartość i wysoki poziom kultury osobistej – zobacz, jakie jeszcze wymagania trzeba spełnić, by móc zostać częścią załogi:

– Mieć skończone 18 lat;

– Być osobą energiczną, pełną zapału do pracy (personel pokładowy dba nie tylko o komfort i dobre samopoczucie pasażerów, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo wszystkich uczestników lotu); 

– Świetnie odnajdywać się w pracy zespołowej; 

– Posiadać wykształcenie średnie (wymagane świadectwo dojrzałości); 

– Znać język angielski na poziomie min. B2 (mile widziana znajomość także innych języków, szczególnie orientalnych);

- Nie można mieć tatuaży w widocznym miejscu;

- Uzyskać raport medyczny o możliwości podjęcia pracy na tym stanowisku (przed podjęciem pracy każdy kandydat przechodzi szczegółowe badania) . 

Na stanowisko śmiało mogą aplikować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Studia dziennie lub zaoczne także nie są żadną przeszkodą – grafik pracy jest uzależniony od siatki połączeń, ale współpracownikom udaje się godzić naukę z pracą w pełnym wymiarze godzin.

Steward i stewardessa: rekrutacja

Rekrutacja na stanowisko personelu pokładowego odbywa się w Warszawie, składa się z kilku etapów i odbywa się w jęz. polskim oraz angielskim. Rozmowy przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, więc będziesz mieć szansę na opowiedzenie o swoich planach i marzeniach, a także o swoim doświadczeniu zawodowym (oczywiście, jeżeli je posiadasz).

Pamiętaj – na rozmowie należy pojawić się w stroju biznesowym. Kandydaci, którzy przejdą do kolejnego etapu zostaną poinformowani o tym fakcie w przeciągu kilku dni. Ci, którym się nie uda, także nie powinni się poddawać, bo swoich sił mogą spróbować ponownie po upływie zaledwie 3 miesięcy.

Dlaczego warto spróbować? Dołącz do LOT Cabin Crew?

Jedną z podstawowych zalet w pracy stewarda/stewardessy jest oczywiście możliwość kontaktu i pomocy drugiemu człowiekowi, bowiem najważniejsi są oczywiście ludzie, którymi się otaczamy. Załoga cabin crew to osoby charakteryzujące się niezwykłą otwartością, ciepłem i empatią w stosunku do drugiego człowieka – to zawód stworzony dla osób przyjaznych i otwartych, które łatwo nawiązują kontakt z innymi.

Ogromnym plusem takiej pracy są także podróże – prawdopodobnie każdy marzył kiedyś o zwiedzeniu najdalszych zakątków świata. Nie jest to jednak jedyna zaleta obrania takiej drogi zawodowej – dzięki możliwości pracy w wielokulturowym środowisku, członkowie personelu pokładowego cały czas poszerzają swoje horyzonty i – będąc wspaniałymi ludźmi – mają do opowiedzenia jeszcze wspanialsze historie. Przebywanie w ich otoczeniu to sama przyjemność, a co najważniejsze, i Ty możesz stać częścią tej zgranej załogi.

Nie marnuj życia na nudę – masz szansę spełnić swoje marzenia

Od zawsze marzysz o pracy, która jest jednocześnie pasją, ale nadal się wahasz? Pragniesz tworzyć wspomnienia na całe życie ze wspaniałymi ludźmi, próbować pysznych potraw w najbardziej egzotycznych zakątkach świata? Zmiany to nieodłączna część rozwoju – jeżeli czujesz, że praca związana z podróżowaniem jest stworzona Ciebie i wpasowujesz się w powyższe kryteria – zaaplikuj na stanowisko i zostań częścią LOT Cacin Crew.

Zgłoś się już dzisiaj! Wyślij swoją aplikację przez ten formularz:

Młodszy Personel Pokładowy, Polskie Linie Lotnicze LOT, Warszawa (erecruiter.pl)

Artykuł Partnera

fot. materiały prasowe LOT

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama