zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria: do 25 października

czwartek, 08-10-2020 (00:00:00) | komentarze (0)


Połącz studiowanie z płatnym stażem w jednym z trzech obszarów: Energetyki, Rozwoju i technologii, Utrzymaniu ruchu. Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem na jednym z kierunków ścisłych lub analitycznych? Aplikuj do programu do 25 października.

Aplikuj na staż Kierunek ORLEN InżynieriaStaż jest skierowany dla osób studiujących na kierunkach związanych z: chemią (chemia, chemia analityczna, organiczna, nieorganiczna, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna), ekonomią (finansami), elektrotechniką, elektryką, energetyką (różnych specjalizacji), matematyką i kierunkami analitycznymi, metodami ilościowymi, inżynierią (chemiczną i procesową, materiałową, środowiska).

Do wyboru jest 17 ogłoszeń stażowych i możliwości zdobywania praktycznych umiejętności w PKN ORLEN w Płocku lub Warszawie. Staże rozpoczną się od listopada br. i będą trwały 6 lub 12 miesięcy w zależności od zespołu wybranego w trakcie aplikowania do programu.

Staż Kierunek ORLEN praktycznie przygotowuje przy wsparciu opiekuna do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i pracy w konkretnym obszarze lub zespole.  

Zobacz ogłoszenia stażowe: https://www.orlen.pl/PL/Kariera/Aktualnosci/Strony/Aplikuj-na-sta%C5%BC-Kierunek-ORLEN-In%C5%BCynieria-do-25-pa%C5%BAdziernika-.aspx

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama