zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Certyfikat z Brukseli przepustką do wymarzonej pracy

czwartek, 17-10-2013 (00:00:00) | komentarze (0) | artykuł sponsorowany


W czasach kryzysu na rynku pracy nowoczesne metody nauczania cieszą się dużym zaufaniem ze strony Unii Europejskiej, która pomaga finansować szkolenia internetowe. E-learning pozwala sprawnie dopasować ścieżkę edukacji do wymogów pracodawców, tym samym w istotny sposób, przyczyniając się do zmniejszenia ryzyka bezrobocia.

Według badań CBOS przeprowadzonych w 2013 roku ponad 50% pytanych respondentów uważa sytuację na polskim rynku pracy za złą. Blisko 40 % wszystkich pytanych obawia się możliwości utraty stanowiska. Szczególnie pesymistycznie patrzą w przyszłość pracownicy administracyjno-biurowi; aż 58% procent z nich lęka się pogorszenia sytuacji na rynku. Negatywne nastroje udzielają się również studentom, którzy z niepokojem spoglądają na dynamiczne zmiany społeczno-gospodarcze. W natłoku tysięcy studentów, którzy co roku opuszczają mury uniwersytetów trudno wyróżnić się za pomocą samego dyplomu. Raport Banku Światowego „Skills, not Just Diplomas” pokazuje, że pracodawcy coraz bardziej cenią specjalistyczną wiedzę praktyczną oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Dodatkowe certyfikaty poświadczające chęć ciągłej nauki stanowią cenny atut w staraniach o wymarzoną pracę, czy też powdwyżkę lub awans w obecnej. Ponadto dodatkowe wykształcenie zdobyte dzięki specjalistycznym szkoleniom zwykle w pozytywny sposób przekłada się na wysokość zarobków i stabilność życiową.

Szkolenia e-learningowe otwierają horyzonty nowych możliwości samorozwoju i pozwalają pozyskać cenny certyfikat praktycznych umiejętności informatycznych bez konieczności wychodzenia z domu. Programy kursów e-learningowych IT pozwalają opanować umiejętności graficzne, podwyższyć kompetencje IT oraz zapoznać się z tajnikami informatyki biznesowej. Na e-learning duży nacisk kładzie Unia Europejska, finansując w 80% pakiety szkoleń oferowane przez Akademię EITCA (EITCA to międzynarodowy program certyfikacji informatycznej rozwijany przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli). Pozytywne ukończenie szkolenia potwierdza specjalny certyfikat wydawany przez Instytut EITCI w Brukseli. Internetowe kursy dopasowane do potrzeb prężnie rozwijającego się rynku usług mogą okazać się skuteczną receptą na problemy ze znalezieniem  pracy.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty dofinansowania aż 80% kosztów nauki należy zarejestrować się w wybranym portalu kierunkowym Akademii EITCA i podać kod dofinansowania: SFATR

Więcej na http://studia.complearn.pl

Liczba miejsc z dofinasowaniem ze środków Unii Europejskiej jest ograniczona (dostępność miejsc można sprawdzić w formularzach rejestracyjnych na stronie każdego kierunku)

- EITCA/KC Kluczowe Kompetencje IT (180h, zobacz program)
Całkowity koszt z dofinansowaniem 80%: 840 zł (bez dofinansowania 4200 zł)

- EITCA/CG Grafika Komputerowa (150h, zobacz program)
Całkowity koszt z dofinansowaniem 80%: 880 zł (bez dofinansowania 4400 zł)

- EITCA/BI Informatyka Biznesowa (180h, zobacz program)
Całkowity koszt z dofinansowaniem 80%: 720 zł (bez dofinansowania 3600 zł)

- EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne (180h, zobacz program)
Całkowity koszt z dofinansowaniem 80%: 880 zł (bez dofinansowania 4400 zł)

Więcej o Akademii EITCA:
cg.eitca.pl   kc.eitca.pl   is.eitca.pl   bi.eitca.pl

www.complearn.pl   www.eitca.pl   www.eitci.org

FacebookTekst: Promocja

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama