zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Do pracy tylko tam. W których miastach najłatwiej znaleźć pracę?

czwartek, 26-02-2015 (00:00:00) | komentarze (1)


W Polsce średnio na jedną ofertę pracy przypada 9.51 osób bezrobotnych - wynika z opracowań wyszukiwarki ofert pracy Adzuna.pl. Jednak nie w całym kraju panuje taka sama sytuacja.

Szukający pracy powinni udać się do Wrocławia i Poznania, które znalazły się szczycie listy miast, w których najłatwiej o zatrudnienie w Polsce. Średnio na każdą ofertę pracy dostępną na Adzuna przypada tam mniej niż jedna osoba bezrobotna (współczynnik odpowiednio 0.76 oraz 0.78).

W najgorszej sytuacji są zaś mieszkańcy Radomia, gdzie - według danych wyszukiwarki - gdzie o jedno stanowisko ubiega się 29 chętnych. Kolejne miasta w tej kategorii to Włocławek (27.60), Płock (26.98), Inowrocław (26.27), oraz Siedlce (24.63).
 
Zobacz: TOP 10 miast, w których najłatwiej o pracę>>

MAS

Fot. Krzysztof Zatycki

GALERIA ZDJĘĆ: Najlepsze miasta do znalezienia pracy(10)
  • Bielsko-Biaa
  • Gdask
  • Bydgoszcz
  • Warszawa
  • Kalisz

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • studia [0]

    podstawa to skończyć dobre studia, wtedy ma się pewny start w dobrą pracę. ja studiuję w Społecznej Akademii Nauk i jestem bardzo zadowolony. Studiuję Informatykę - moim zdaniem pewny kierunek jeśli chodzi o pracę. Jak ktoś w tym roku chcę zacząć, albo już teraz to nawet jest aktualnie rekrutacja http://www.lodz.san.edu.pl/nie-czekaj-do-pazdziernika-rozpocznij-studia-juz-teraz/ na ciekawe kierunki

    krejzol23, 2015-02-27, 00:51:56

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama