zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Najśmieszniejsze ogłoszenia o pracę (FOTO)

piątek, 26-07-2013 (00:00:00) | komentarze (2)


Żyjemy w ciekawych i trudnych czasach. Dzień zaczynamy od przeglądania portali internetowych w poszukiwaniu pracy, potem idziemy do swojego dotychczasowego zajęcia i dalej przeszukujemy ogłoszenia, łudząc się, że znajdziemy coś, co będzie nam odpowiadać.

Niestety rzadko trafiamy na wymarzone dla nas oferty. Częściej mamy do czynienia z ogłoszeniami, które potrafią naprawdę rozśmieszyć swoją bezczelnością - pracodawcy zaczęli się bowiem lubować w poszukiwaniu osób, które miałyby harować za zupełną darmochę. No ewentualnie w ramach praktyk. Doświadczenie przecież tak bardzo się liczy! Inne "gratki" zdumiewają natomiast swoim bezpośrednim charakterem i zastanawiają, jak bardzo musi upodlić się człowiek, żeby przyjąć taką robotę. Przedstawiamy wam zatem oferty pracy, które wzbudziły nasz uśmiech!

NAJŚMIESZNIEJSZE OGŁOSZENIA O PRACĘ

JUR

GALERIA ZDJĘĆ: Najśmieszniejsze ogłoszenia o pracę(22)

Komentarze, opinie, wypowiedzi (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • bezczelny [0]

    W tym jebanym kraju szukają ludzi potrafiących programowac, oferując im stawkę dla Pań sprzątających.Trzeba być nie lada zjebem, aby takie oferty wystawiac

    myślący, 2015-12-03, 15:43:00
  • Chory kraj , chore ofert pracy . [0]

    PL Zakład psychiatryczny bez ogrodzenia .

    lolo, 2014-10-17, 08:51:43

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama