zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Oto finaliści konkursu GMC Poland 2017-2018!

wtorek, 27-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Zakończył się I etap 18. edycji konkursu GMC Poland 2017/2018. Przez ostatnie 5 tygodni  256 zespołów studenckich i firmowych rywalizowało w wirtualnej rzeczywistości o tytuł najlepiej zarządzających menedżerów. GMC pozostaje od lat największym na świecie, jak i w Polsce konkursem, który dzięki zastosowaniu zaawansowanej symulacji biznesowej pozwala na praktyczną naukę umiejętności menedżerskich, poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Coroczne edycje (prowadzone on-line) gromadzą uczestników z całej Polski, reprezentujących firmy oraz uczelnie wyższe.

Koniec I etapu 18 edycji GMC Poland 2017/2018

Do drugiego etapu awansowały 64 drużyny, w tym aż 8 zespołów ING Banku Śląskiego, 6 z GK PGE. Do dalszego etapu awansowały również zespoły z: Play, Schneider Electric, Budimex, Orbis, oraz patronackie zespoły studencie z GPW, itRepublic magazynu MyCompany, oraz ThinkTank.

Uczestnicy edycji, w podsumowującej ich udział ankiecie, podkreślili jako korzyści z udziału w GMC: zauważalny wzrost zdolności analizowania faktów (80%) oraz wdrażania strategii biznesowych(80%). Zaangażowanie w pracę w symulacji przekładają się na sposób spojrzenia na biznes, daje uczestnikom „helicopter view” i skłania również do refleksji nad codziennym sposobem podejmowania decyzji w pracy zawodowej. GMC jest doskonałym przykładem wykorzystania mechanizmów grywalizacji i zastosowania zaawansowanych programów komputerowych w szkoleniach i rozwoju kompetencji menedżerskich.

Poza tym uczestników czeka dalsza rywalizacja w polskiej edycji GMC, która prowadzi do finałów krajowych zaplanowanych na 4 kwietnia 2018 r. na GPW (dla 8 najlepszych zespołów). Zwycięzca polskiej edycji pojedzie na Światowy Finał GMC do Dubaju (w kwietniu 2018 r.). Zwycięski zespół otrzyma także studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji na www.gmcpoland.pl
 
Organizator GMC w Polsce: BIGRAM
Partner strategiczny: ING Bank Śląski
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Partner: Akademia Leona Koźmińskiego, Polska Rada Biznesu
Patroni medialni: My Company Polska, THINKTANK
Patroni: Goldenline, Eurostudent, Studia.net, SGH TV, DlaStudenta

ip

fot. pexels.com

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama