zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Program ambasadorski EY - Ambasador Poziom Wyżej - doświadczenie już na początku studiów

poniedziałek, 25-05-2020 (00:00:00) | komentarze (0)


Program ambasadorski EY – Ambasador Poziom Wyżej, to okazja do zdobycia niezwykłego doświadczenia już na początku studiów oraz na zdobycie znajomości, które zostają na lata. Jeżeli chcesz robić coś więcej niż tylko studiować, zależy Ci na poznaniu biznesu od środka, a na dodatek zamiast mówić, wolisz działać – ten program może być dla Ciebie.

Ambasador EY Kim jest Ambasador EY?

Bycie Ambasadorem to niezwykła rola reprezentanta firmy na swojej uczelni oraz udział w budowaniu wizerunku EY – najlepszego pracodawcy w swojej branży. To przekazywanie studentom informacji o najnowszych projektach, inspirowanie ich i zachęcanie do świadomego podejścia do ich kariery, a także szansa na realizację własnych inicjatyw, w których otrzymujesz wsparcie firmy. To też niezwykła przygoda, podczas której, oprócz realizacji swoich pomysłów, rozwijasz się podczas szkoleń i zjazdów dla Ambasadorów oraz tworzysz społeczność z Ambasadorami z całej Polski.

Ambasador to osoba aktywnie działająca w środowisku akademickim, która nie boi się wyzwań. Ma dużo pomysłów na nieszablonowe działania i doskonale odnajduje się w relacjach z innymi ludźmi. Nadąża za trendami i doskonale porusza się w social mediach.

Co zyskuje Ambasador?

Główną korzyścią z bycia Ambasadorem jest zdobycie doświadczenia i cennych znajomości. Podczas trwania programu jest wiele możliwości nawiązywania relacji, nie tylko z Talent Teamem, którego stajesz się częścią, ale i z ludźmi z poszczególnych service line’ów. Masz szansę zobaczyć, jak funkcjonuje firma od środka, a przy okazji ocenić, w którym kierunku chcesz pokierować swoją karierę.

Oprócz tego liczne szkolenia, zjazdy integracyjne, nagrody i stypendium, to wszystko czeka na nowych Ambasadorów EY.

Jak zostać Ambasadorem?

Rekrutacja trwa do końca maja – czasu zostało, więc niewiele. Nie warto więc czekać do ostatniej chwili! Wyślij swoje CV, aplikując na ogłoszenie EY, a następnie rozwiąż dwa krótkie zadania i prześlij odpowiedzi na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu. Daj się poznać i pokaż, dlaczego to właśnie Ty będziesz nowym pokoleniem Ambasadorów EY.

Zobacz, co o programie mówią obecni Ambasadorzy!

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama