zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rozpocznij karierę jako programista z CodersCamp

poniedziałek, 16-07-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Chcesz spędzić wakacje w kreatywny i aktywny sposóbw? Tego lata po raz pierwszy jest organizowany CodersCamp - otwarta edycja warsztatów programowania prowadzonych przez członków Koła Naukowego CodersCrew działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Kurs zaczyna się 24 lipca i składa się z 6 cotygodniowych warsztatów. Podczas CodersCamp 40 wybranych uczestników zostaną przeprowadzone od najbardziej podstawowych zagadnień umożliwiających tworzenie prostych stron internetowych do technologii pozwalających na pisanie aplikacji webowych na większą skalę.

mężczyzna z laptopem

Przez 2 miesiące uczestnicy będą korzystać z najlepszych materiałów, które udało się zebrać CodersCrew przez 2 lata swojej działalności. Dodatkowo nad postępami uczestników będą czuwać mentorzy, służąc wsparciem przy trudniejszych zagadnieniach oraz odpowiadając na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie kursu.

coderscamp

Między warsztatami będzie także możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki cotygodniowym quizom oraz co najważniejsze, każdy uczestnik będzie w stanie wykorzystać ją w praktyce tworząc zespołowo aż 6 projektów, które zostaną opublikowane w sieci. Oznacza to, że kończąc kurs uczestnicy będą dysponować portfolio projektowym, które zdecydowanie przyda się podczas ubiegania się o pracę. Postępy każdej osoby będą śledzone przez firmy partnerskie wydarzenia co pozwoli otrzymać ciekawą propozycję zatrudnienia już podczas kursu. Dla najlepszych w każdym tygodniu są przewidziane także dodatkowe nagrody, do których zaliczają się między innymi książki branżowe oraz próbne rozmowy rekrutacyjne w siedzibie ChallengeRocket, współorganizatora CodersCamp.

ip

fot. pixabay.com

 

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama