zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Startują 19. edycje konkursów EY dla studentów!

czwartek, 12-10-2023 (00:00:00) | komentarze (0)


Wraz z początkiem roku akademickiego wystartowały już 19. edycje kultowych konkursów EY. Jak co roku, jest to okazja dla studentów wszystkich lat studiów, do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego na praktycznych biznesowych case’ach. Na najlepszych, oprócz nagród pieniężnych, czekają oferty kariery w EY bez procesu rekrutacji.

konkursy EY dla studentówNa studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez specjalistów z zespołu Doradztwa Podatkowego. Na tych, którzy weszli do gry, w I etapie czeka test, a już w II wezmą udział w certyfikowanych warsztatach. Najlepsi pokażą co potrafią podczas symulacji rozprawy przed Sędziami NSA w Wielkim Finale w Warszawie.

Tym, którzy chcą poznać świat corporate finance i sprawdzić, jak wygląda praca przy wielkich transakcjach, fuzjach i przejęciach, o których można przeczytać w gazetach, dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez dział Strategii i Transakcji. Startować można w nim solo lub ze znajomymi. Na I etapie czeka test w języku angielskim. Ci, którzy poradzą sobie najlepiEY przygotują memorandum informacyjne na II etapie, a następnie powalczą o nagrodę główną w Wielkim Finale w Warszawie.

Nie musisz znać się na podatkach lub corporate finance, wystarczy, że spróbujesz i zobaczysz, czy to opcja dla Ciebie. Sprawdź się w finansowej dżungli i zgarnij czek z puli 82 000 PLN oraz ofertę kariery w EY

Zapisy trwają tylko do 13 listopada 2023 roku na www.eykonkursy.pl

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama