zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Sukces niekoniecznie w szpilkach - rusza kolejna edycja projektu "Przedsiębiorcza Kobieta"

czwartek, 06-05-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Nadchodzi najważniejsze wydarzenie dla prawdziwych businesswomen! Już 10 maja rusza kolejna edycja projektu Przedsiębiorcza Kobieta. Tym razem konferencja odbędzie się pod hasłem „Sukces niekoniecznie w szpilkach” i potrwa aż 4 dni.

Przedsiębiorcza Kobieta 2021

Zapowiedź programu: „Sukces niekoniecznie w szpilkach”

Studenckie Forum Business Centre Club przygotowało specjalne wydarzenie online z udziałem aż 8 prawdziwych kobiet świata biznesu! Ogłoszone do tej pory prelegentki to Malwa Wawrzynek - założycielka i dyrektor kreatywny PRÊT-À-CREATE oraz Sylwia Królikowska – ekspertka z dziedziny psychologii biznesu.

Wszystkie kobiety, którym towarzyszy chęć poszerzenia swoich umiejętności i zaczerpnięcia inspiracji od osób, które osiągnęły już sukces w branży powinny czuć się zaproszone. Dodatkowo przyjaznej, pełnej motywacji atmosferze towarzyszyć będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Po więcej szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony Przedsiębiorcza Kobieta na Facebook'u, oraz wzięcia udziału w wydarzeniu o tym samym tytule.

Link do samego wydarzenia: https://fb.me/e/1ouW7OBTW

ip

fot. Materiały Partnera

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama