zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Bezpłatne warsztaty „Biznes w Praktyce”

środa, 20-03-2013 (00:00:00) | komentarze (0)
Danone zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów z całej Polski do udziału  w warsztatach “Biznes w Praktyce” (17-25 kwietnia w Warszawie). Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w międzynarodowej korporacji i zdobyć praktyczną wiedzę, aplikuj do 31 marca na www.PracawDanone.pl

Podczas warsztatów eksperci firmy odsłaniają kulisy swojej codziennej pracy, dzielą się praktyczną wiedzą oraz omawiają wypracowywane przez uczestników rozwiązania realnych wyzwań biznesowych z przeszłości. Na wszystkich czekają też certyfikaty i konkursy z nagrodami. – Było genialnie i naprawdę praktycznie – podsumowała ubiegłoroczne warsztaty Joanna Jadachowska. - Polecam każdemu kto się choćby troszeczkę zastanawia czy warto BARDZO WARTO! – pisała na profilu Praca@Danone.

Tegoroczna oferta warsztatów „Biznes w Praktyce” obejmuje dziedziny marketingu, sprzedaży, HR oraz kontrolingu finansowego. Na każde z czterech całodniowych spotkań w warszawskiej siedzibie firmy Danone zaproszenie otrzymają 24 osoby wybrane na podstawie aplikacji. Dzięki czterem dotychczasowym edycjom projektu praktyczną wiedzę biznesową zdobyło w sumie już ponad 600 osób.

Warsztaty to również szansa skrócenia procesu rekrutacji do udziału w Programie Rozwoju Talentów w Danone. – Już piętnastu uczestników warsztatów otrzymało od nas zaproszenie do współpracy – informuje Łukasz Trzeszczkowski, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy w Danone. – Dlatego tym bardziej zachęcam do wzięcia sprawy w swoje ręce i skorzystania z tej oferty praktycznego rozwoju.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji na warsztaty można znaleźć na stronie www.pracawdanone.pl/bizneswpraktyce i na profilu Praca@Danone na Facebooku 

Zapraszam również do obejrzenia reportażu z ubiegłorocznych warsztatów

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama