zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Home office? Poznaj 7 zasad kluczowych w organizacji pracy z domu

poniedziałek, 08-06-2020 (00:00:00) | komentarze (0)


Praca z domu to aktualnie codzienność bardzo wielu osób. Dyrektor kreatywna Westwing, Alexandra Tobler, przygotowała 7 zasad, dzięki którym takie wypełnianie obowiązków służbowych będzie przyjemne i efektywne, a dodatkowo pozwoli zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym.

Dyrektor kreatywna Westwing, Alexandra Tobler

1. Wygoda i produktywność

„Twoje miejsce pracy powinno być wygodne, ale jednocześnie skłaniać Cię do produktywności i kreatywności. Zainwestuj w wygodne krzesło i kolorowe poduszki dekoracyjne. Do tego dodaj zdjęcia oraz inspirowane sztuką detale, którymi udekorujesz przestrzeń do pracy – to inspiruje”.

2. Dobre nastawienie to podstawa

„Udekoruj swoje miejsce pracy tak aby wprowadzało Cię w pozytywny nastrój. Dodaj zapachowe świece, ładny kubek do kawy i wreszcie swoje ulubione kwiaty, to zawsze poprawia humor.”

3. Zaplanuj swój czas i rób przerwy

„To trudne, ale dopilnuj, żeby nadać swojemu dniu pracy konkretną strukturę i znaleźć czas na przerwę oraz zdrowy lunch. Postaraj się, aby ten czas był pełny pozytywnej energii – spróbuj przygotowywać posiłki w pięknych, kolorowych naczyniach, aby były ucztą również dla oczu”.

4. Rozpocznij dzień od rutyny

„Nie omijaj swojej porannej rutyny. Wstań, zjedz zdrowe śniadanie i zacznij dzień od ubrania się i zadbania o siebie. Prysznic i domowe SPA w Twojej łazience to świetny sposób! Dzięki temu, po długim dniu pracy w swoim domowym biurze, masz też miejsce i czas na relaks. Dodaj do kąpieli swój ulubiony żel lub sole, nie zapomnij też o zapachowej świecy, która spotęguje atmosferę relaksu”.

5. Dobre światło to absolutny must have!

„Oświetlenie to kluczowy aspekt! Piękne, designerskie lampy stołowe i biurowe mogą posłużyć za oświetlenie Twojego home office. Lampa stołowa Matilda z kolekcji Westwing jest bardzo popularna wśród naszych pracowników”.

6. Inspirująca reorganizacja

„Miejsce na przechowywanie dokumentów i innych potrzebnych rzeczy – nic nie daje większej przyjemności niż reorganizacja tej przestrzeni w trakcie przerwy w pracy. W tej sytuacji możesz kompletnie dać się ponieść swojej fantazji – poukładać książki według kolorów lub ulubionych autorów, dodać świece i drobne dekoracje – cokolwiek, co Cię inspiruje”.

7. Nie zapominaj o prywatnych interakcjach

„I na koniec, rozmawiaj ze znajomymi z pracy przynajmniej raz dziennie przez dostępne komunikatory – kontakt z innymi ludźmi to bardzo ważna rzecz, która pozwala na pozostanie w dobrym nastroju i kreatywnej atmosferze. Daje to także poczucie, że nadal pracujecie jako drużyna”.
 
ip

zdjęcie: Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing/materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama