zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Jak pobudzić swoją kreatywność?

poniedziałek, 30-01-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Kreatywność - coraz częściej pracodawcy poszukują właśnie tej cechy u swoich pracowników. Ceni się ludzi, którzy innowacyjnymi pomysłami sypią jak z rękawa. Co zatem można zrobić, by pobudzić swoje procesy twórcze? Dowiedzcie się sami.

Kreatywność należy do tzw. kompetencji miękkich, czyli tych, których nie da się zmierzyć – nie możemy przedłożyć żadnych certyfikatów lub zaświadczeń, które potwierdzałyby posiadanie takich umiejętności. Zaliczają się do nich takie cechy osobiste jak na przykład: sposób życia, postawy społeczne czy umiejętność zarządzania sobą i swoim czasem.

Zwykle wynika to z naszego charakteru i temperamentu, jednak i w tej dziedzinie możemy się rozwijać. Potrzebujemy tylko trochę motywacji i samodyscypliny.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

 

NW

fot. pixabay

GALERIA ZDJĘĆ: Jak pobudzić swoją kreatywność?(8)
  • Bd uwany
  • wicz swj umys
  • Nie oceniaj
  • Zadawaj pytania
  • Daj sobie czas

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama