zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Pierwsze warsztaty z młodzieżą w ramach akcji Grupy Domodi Start w dobrym stylu dobiegły końca!

czwartek, 30-09-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Kończysz szkołę i nie wiesz, co dalej? Wchodzisz w zupełnie nowy świat, gdzie pojawia się jedno z trudniejszych, życiowych wyzwań, musisz znaleźć pierwszą pracę... Od czego zacząć? Gdzie i jakich ofert szukać? Jak napisać CV? Jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?

Start w dobrym stylu To właśnie na te, z pozoru łatwe, pytania podopiecznym fundacji DOM Dbamy O Młodych odpowiedzi przekazali eksperci z Grupy Domodi, a także ich partnerzy podczas dwudniowego cyklu spotkań w ramach akcji Start w dobrym stylu!

Podczas tych dwóch intensywnych dni odbyły się warsztaty i prelekcje dotyczące zagadnień związanych z rozpoczęciem kariery zawodowej i stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. Merytoryczny program poprowadzili eksperci z dziedzin takich jak: HR, kreowanie wizerunku, social media, IT, finanse, księgowość etc. Dzięki temu uczestnicy akcji otrzymali solidną dawkę wiedzy oraz umiejętności, zarówno tych twardych, jak i miękkich.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania młodzieży w przygotowane przez nas warsztaty i prelekcje. Były to osoby z ogromnym potencjałem, ale przede wszystkim z chęcią do dalszego rozwoju i działania. Bez wątpienia podopieczni Fundacji DOM przy odpowiednim nakładzie sił i poświęceniu, są w stanie osiągnąć najbardziej śmiałe cele zawodowe. I mamy nadzieję, że nasz pilotażowy projekt im w tym pomoże!  - mówi Martyna Głowińska-Gryglewska, koordynatorka akcji, Marketing & PR Manager w Grupie Domodi.

Akcja Start w dobrym stylu to też okazja dla młodzieży do poznania i rozmowy na żywo z cenionymi specjalistami z wielu branż. Mowa tutaj np. o znanej w środowisku marketingowym Dagmarze Pakulskiej, ekspertki z zakresu m.in. Linkedina czy wrocławskiej psycholożce - Martynie Trzepizur. Każdy z uczestników mógł spośród 15 paneli tematycznych znaleźć też temat sobie najbliższy, dopytać o interesujące szczegóły, by dalej, w przyszłości, już na własną rękę go rozwijać.

- Pozytywny odbiór ze strony uczestników akcji, jak i chęć czynienia dobra samych pracowników Grupy Domodi, którzy aktywnie włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia, spowodował, że już myślimy o kontynuacji projektu i dalszym jego rozwoju - dodaje koordynatorka.

W akcji wzięło udział szerokie grono prelegentów i partnerów. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Prelegenci: Dagmara Pakulska, Martyna Trzepizur, Paweł Amrozik, Anna Kozioł, Karolina Łuczak, Klaudia Abel, Marta Namyślak, Maciej Ziemczonek, Zuzanna Kabelska, Dominika Misa, Tomek Bryja, Wiwanna Herold (Mikołajczyk), Marta Szynal, Paweł Ciesiul.

Patroni medialni: Grupa Wirtualna Polska, Money.pl, Youth Business Poland (YBP), dlaStudenta.pl, Akademickie Radio LUZ.

Partnerzy akcji: Tołpa, strefakursów.pl, Codenga, 7more7, Motorola Mobility (a Lenovo Company), Centrum Pomocy Psychologicznej – Wrocław.

Relacja z wydarzenia dostępna tutaj: https://grupadomodi.pl/csr/

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama