zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Powiedz pracodawcy, czego chcesz!

poniedziałek, 19-07-2010 (00:00:00) | komentarze (0)


Na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku analitycy Sedlak & Sedlak przeprowadzili badanie poziomu zadowolenia z pracy.

Wyniki pokazały, że ponad połowa Polaków nie czerpie satysfakcji z wykonywanych zadań. To dla pracodawców niepokojąca wiadomość. Pracownicy mogą być mniej wydajni, a do swoich obowiązków podchodzić bez większego zaangażowania. Brak satysfakcji rzutuje również na relacje z szefem i współpracownikami. Trwałe niezadowolenie prędzej czy później doprowadzi do rozstania się z pracodawcą.


 

Na poziom satysfakcji z wykonywanej pracy wpływa bardzo wiele czynników. Dla jednych najważniejsze jest atrakcyjne wynagrodzenie, dla innych liczy się dobra atmosfera czy możliwość wykorzystania własnego potencjału. Co jest najważniejsze? O co powinni dbać pracodawcy, chcąc  mieć zadowolonych i usatysfakcjonowanych pracowników? Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Państwa oczekiwań wobec pracodawców. Po zakończeniu badania zainteresowane osoby otrzymają podsumowanie wyników.

Weź udział w badaniu!

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama