zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Przegląd promocji dla przedsiębiorców - sierpień 2019

poniedziałek, 02-09-2019 (00:00:00) | komentarze (0)


Okres końca lata, nazywany przez wielu „sezonem ogórkowym” wbrew pozorom może być świetnym czasem na założenie własnego biznesu. Dlaczego? Ponieważ w warunkach względnego spokoju możemy się odpowiednio przygotować na nadejście gorącego czasu, za którego umowny początek uznaje się rozpoczęcie roku akademickiego. By dodatkowo ułatwić sobie start, warto zainteresować się także obecnie dostępnymi promocjami na sprzęt czy usługi. Szczególnie w pierwszych miesiącach prowadzenia własnego biznesu należy bardzo ostrożnie dysponować budżetem, dlatego wyselekcjonowaliśmy 5 najlepszych ofert, które mogą się okazać bardzo pomocne dla młodych przedsiębiorców.

1. Szybki internet na ile chcesz

Zakładając nową firmę, nigdy nie mamy 100-procentowej pewności, że interes okaże się sukcesem. W tym kontekście bardzo ciekawie wygląda oferta UPC z usługą internetu z krótką umową lub bez okresu zobowiązania. Warto podkreślić, że brak konieczności wiązania się na długi okres z dostawcą usługi jest tutaj ogromnym atutem. W razie niepowodzenia nie będziemy mieli problemu z rozwiązaniem umowy. Z kolei, jeżeli firma w krótkim czasie szybko się rozwinie i nasze potrzeby względem usługi znacznie wzrosną, nie będzie problemu ze zmianą oferty lub usługodawcy.

W promocji za 49,99 otrzymujemy 300 Mb/s w umowie na 6 miesięcy lub 500 Mb/s za 59,99 zł. W wariancie bez okresu zobowiązania do dyspozycji mamy 150 Mb/s, 300 Mb/s lub 500 Mb/s dostępnych kolejno za 49,99, 59,99 lub 69,99 zł za miesiąc.

https://www.upc.pl/internet/promocje/oferta-specjalna/

2. Tanie i wydajne drukowanie

Niełatwo sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez urządzenia do drukowania, stąd niemałą gratką dla świeżo upieczonych przedsiębiorców będzie promocja firmy Epson. Obecnie kupując wybrany model drukarki z serii EcoTank (np. uniwersalny model L3151 - https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-ecotank-l3151) , można uzyskać nawet do 500 zł zwrotu. Warto zaznaczyć, że atramentowe urządzenia japońskiego producenta na tle konkurencji wyróżniają się jakością wydruku, oferując wydajny oraz ekologiczny druk — zapas atramentu dołączony do zestawu zapewnia do 3 lat użytkowania bez konieczności jego uzupełniania. W przeciwieństwie do pozostałych ofert, w tym przypadku nie  ma pośpiechu, bo promocja obowiązuje aż do 31.12.2019r. Aby uzyskać zwrot, do 30 dni po dokonaniu zakupu należy przesłać zgłoszenie. Cała procedura jest bardzo prosta — wystarczy wejść na stronę (www.epson.pl/zwrot) i wypełnić formularz online, dołączając do niego kopię paragonu oraz zdjęcie numeru seryjnego z urządzenia. Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa z dniem 30.01.2020r.

www.epson.pl/zwrot

Ale nie jest to jedyna promocja przegotowana przez firmę Epson. Wszyscy studenci mogą skorzystać z 20-procentowej zniżki na większość asortymentu (z wyłączeniem projektorów, produktów biznesowych i drukarek wielkoformatowych). By kupować urządzenia po obniżonych cenach, wystarczy założyć konto w Epson Store, a następnie przesłać skan ważnej legitymacji studenckiej. Wszystkie informacje dostępne są na stronie producenta (https://www.epson.pl/viewcon/corporatesite/campaigns/students/).

Co więcej, Epson dodatkowo oferuje także rozszerzenie gwarancji do 3 lat na wybrane modele drukarek, w tym na urządzenia z serii EcoTank. By zyskać dodatkowy okres ochronny, wniosek należy przesłać w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie Epson: https://www.epson.pl/promotions/extended-warranty

#EpsonEntrepreneur #EcoTank #TrzyLataSpokoju #L3151

3. Wydajne smartfony klasy premium

Jedną z ciekawszych ofert telekomunikacyjnych skierowanych dla biznesu jest oferowany przez Play pakiet Biznes Box Ultra. Klienci otrzymują dwie karty SIM – jedną do telefonu i drugą do routera. W ramach promocji możliwe jest wybranie pierwszego smartfonu za złotówkę i obniżenie ceny drugiego modelu o 400 zł netto. Wśród rekomendowanych (ale nie jedynych) modeli znaleźć można flagowe urządzenia Samsunga z serii Galaxy S10+ i Galaxy S10e. Pierwszy z nich posiada ekran o przekątnej 6,4 cala Dynamic AMOLED, pojemną baterię 4100 mAh, zestaw aparatów (dwa przednie i trzy tylne), oraz oferuje bezprzewodowe ładowanie innych urządzeń. Z kolei Galaxy S10e, czyli mniejszy brat, został wyposażony w ekran o przekątnej 5,8 cala i rozdzielczości 1080 x 2280 pikseli, dwa tylne aparaty oraz jeden przedni. Zdaniem wielu jest to jeden z najlepszych kompaktowych smartfonów. Co więcej, w ramach oferty klienci otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y oraz internet bez limitu z pełną prędkością do 200 GB.

https://dlafirm.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/ultra.html

4. Darmowa chmura na rok

Profesjonaliści z branży IT (ale nie tylko) mogą być także zainteresowani darmowym na 12 miesięcy kontem usług chmurowych w ramach platformy Azure. Rozwiązanie to pozwala m.in. przenosić maszyny wirtualne między środowiskiem lokalnym a chmurą, czy chronić najważniejsze aplikacje biznesowe za pomocą wbudowanych funkcji. Co więcej, z pomocą wybranych narzędzi możliwe jest także tworzenie niestandardowych środowisk mobilnych przy użyciu App Service oraz rozwiązań Azure Cosmos DB, Xamarin, HockeyApp czy Traffic Manager. Z kolei usługi typu Machine Learning, Azure Databricks i HDInsight dają nam wgląd w analitykę, która może nam pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji projektowych. Co więcej, Microsoft do każdego konta dodaje 170 euro do wykorzystania w ramach platformy Azure.

https://azure.microsoft.com/en-gb/free/

ip

fot. materiały Epson/pexels.com (CC 3.0)

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama