zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rośnie zapotrzebowanie na programistów - krakowska WSEI odpowiada na potrzeby rynku pracy

środa, 15-07-2020 (00:00:00) | komentarze (0)


- Rynek pracy w 2020 r. wciąż potrzebuje programistów, dlatego błędem byłoby nie skorzystać z tak dobrych widoków na przyszłość. Tym bardziej, że wiele procesów zostaje zautomatyzowanych, a praca dotąd wykonywana ręcznie, będzie zastąpiona maszynami z odpowiednim oprogramowaniem. Działy IT są i będą jednymi z najważniejszych w każdym przedsiębiorstwie, które planuje się rozwijać i zdobywać nowych klientów - mówi Krzysztof Tokarz, Kierownik Biura Karier WSEI.

Młody człowiek przed komputeremSpecjalności w krakowskiej WSEI

Bazując na tych danych Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie przygotowała 10 modułów (dawnych specjalności), takich jak Front-end Development czy Projektowanie Gier, które cieszą się ogromną popularnością wśród studentów i kandydatów. - W tym roku obserwujemy ogromne zainteresowanie Informatyką. Cieszy nas rosnąca liczba kandydatów, którzy mogą się wyczerpać limit miejsc na studiach przed końcem rekrutacji - mówi Klaudia Bała z Działu Rekrutacji WSEI. Dlatego zachęcamy tegorocznych maturzystów, aby nie czekali na świadectwo, a już teraz zarezerwowali sobie miejsce na wymarzonym kierunku - dodaje.

A co z kandydatami, którzy zdawali maturę w ubiegłych latach? - Ich również zachęcamy do zapisów. Tym bardziej, że na tych najzdolniejszych czeka program Wysokie Loty. Jego założenie jest proste. Wystarczy zdobyć na maturze z matematyki lub informatyki na poziomie rozszerzonym co najmniej 80% punktów, aby studiować u nas przez semestr za darmo - kończy Bała.

Zobacz szczegóły rekrutacji na WSEI> https://wsei.edu.pl/rekrutacja-na-studia-2020-2021/

ip

fot. materiały Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama