zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Sygnity poszukuje stażystów do działu IT

czwartek, 22-01-2015 (00:00:00) | komentarze (3)


Sygnity, dostawca rozwiązań informatycznych, uruchomiło rekrutację do drugiej edycji programu trzymiesięcznych, płatnych staży w działach IT. Do aplikacji na staż Sygnity zachęca pasjonatów IT, którzy są otwarci, zaangażowani oraz gotowi na pracę przy dużych i ciekawych projektach.

Młodzi pasjonaci IT będą współtworzyć pod okiem doświadczonych profesjonalistów z firmy projekty IT dla sektora publicznego, bankowo-finansowego oraz utilities. – Uczestnicy stażu będą zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe projektując rozwiązania dla najważniejszych instytucji państwowych, banków oraz największych koncernów energetycznych – zapowiada Michał Lewczuk, menedżer ds. Marki Pracodawcy Sygnity. – Zależy nam, by nasi stażyści mieli serce do IT, byli otwarci, komunikatywni oraz by dobrze czuli się w pracy zespołowej – dodaje Lewczuk.

W tej edycji programu stażowego studenci zostaną zaproszeni na staż do biur Sygnity znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Zabrzu.

Stażyści będą współtworzyć realne, rozwojowe projekty, podczas których zdobędą cenne doświadczenie zawodowe. Podczas stażu młodzi ludzie będą wspierani przez doświadczonych deweloperów, specjalistów i menedżerów, którzy podzielą się swoimi umiejętnościami i pasją do IT. Studenci, którzy najlepiej sprawdzą się podczas stażu otrzymają propozycję dołączenia na stałe do zespołu Sygnity.

Na staż można aplikować poprzez stronę  http://www.sygnity.pl/kariera/oferty-pracy, gdzie znajdują się szczegółowe oferty.

W poprzedniej edycji Programu Staży w Sygnity zebrano ponad 400 aplikacji. Spośród 40 zatrudnionych studentów, 28 otrzymało propozycję współpracy i rozpoczęło karierę w firmie.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama