zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Już teraz weź udział w konferencji Dev.js Summit 2023!

wtorek, 19-09-2023 (00:00:00) | komentarze (0)


Już tej jesieni, 12 października 2023 roku odbędzie się dev.js Summit 2023 (online) Autumn Edition, tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie poświęcone jest JavaScript i Front-endowi. Skierowane jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Dev.js Summit 2023Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/devjssummit2023autumn/

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

1. Frontendowy Atlas Grzybów. Przewodnik po świecie, gdzie nowe frameworki wyrastają jak grzyby po deszczu.

2. What eyes don't see, the ears will not hear - how to use diagrams to make your work easier.
        
USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

  • Marcin Milewicz - Programista z pasji od ponad dwóch dekad. Principal Developer, Frontend Architect oraz Frontend Tech Leader w Xebia Poland. Po godzinach Toastmaster, miłośnik podróży, gór oraz psychologii silnych stron. Silnie nastawiony na innowacje technologiczne oraz rozwój osobisty. Od niedawna podcaster Na Froncie oraz wykładowca akademicki.
  • Jakub Król - programista z pasji i profesji. Zdobywca licznych ogólnopolskich i międzynarodowych nagród związanych z branżą. Aktualnie Head of JavaScript Backend w ESCOLA SA oraz autor megak.pl.

WAŻNE INFORMACJE: Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link umożliwiający dostęp do wydarzenia.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama