zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Nieznajomość języka (nie)dyskwalifikuje?

piątek, 16-12-2011 (00:00:00) | komentarze (0)


Profil idealnego kandydata w ogłoszeniach podawany jest pro forma. Podobnie jest ze znajomością języka obcego. Wiele firm wymaga go jedynie teoretycznie, bo w praktyce okazuje się, że zatrudniony kandydat nigdy nie wykorzystuje jego znajomości.

Portal architekcikariery.pl radzi, aby ci poszukujący pracy, którzy nie umieją języka angielskiego wysyłali aplikacje nawet na te ogłoszenia, w których wymieniony jest wymóg jego znajomości. Co zrobić z rubryczką "języki obce" w CV? Po prostu zostawić w formie niedopowiedzenia lub w ogóle jej nie umieszczać.

Ważne jest, aby rozróżnić ogłoszenie, w którym wymóg znajomości języka angielskiego jest wpisany "ot tak". Zdarza się bowiem, że umiejętność komunikowania się w języku obcym jest konieczna z powodu obcojęzycznego przełożonego.

AP/architekcikariery.pl

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama