zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Start w dobrym stylu - jak znaleźć pierwszą pracę?

środa, 22-09-2021 (00:00:00) | komentarze (0)


Młodzież po ukończeniu szkoły musi stanąć oko w oko z pierwszą pracą. Jest to etap w życiu, który przynosi nowe wyzwania, a zarazem oznacza poważny krok w przyszłość. Dla wielu jest to bardzo stresujący czas, w którym rodzi się w głowie mnóstwo pytań i niewiadomych. W odpowiedzi na potrzeby młodego pokolenia, w szczególności osób w trudniejszej sytuacji życiowej – podopiecznych domów dziecka, Grupa Domodi zdecydowała się zorganizować akcję Start w dobrym stylu.

Start w dobrym stylu z Domodi

Jak znaleźć pierwszą pracę?

Już 23 września 2021 startujemy z dwudniowym cyklem warsztatów, skierowanych do młodzieży w wieku 17-19 lat – podopiecznych Fundacji DOM Dbamy O Młodych, podczas których poruszymy zagadnienia związane z pierwszą pracą. Do udziału w akcji zaangażowali się eksperci Grupy Domodi, a także jej partnerzy i przyjaciele, w tym m.in.: Dagmara Pakulska Social Media Trainer & Consultant czy Lawirantka – wrocławska stylistka modowa. Podczas prelekcji postaramy się odpowiedzieć na takie pytania jak:

  • Co moje Social Media mówią o mnie?
  • Gdzie szukać pierwszej pracy?
  • Jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?
  • Czy praca w e-commerce jest dla mnie?

i wiele innych.

Wsparcie akcji Domodi "Start w dobrym stylu"

Do akcji włączyło się szerokie grono patronów, w tym marka 7more7, która wyprodukowała t-shirty dla uczestników warsztatów z grafiką autorstwa Małgorzaty Dolińskiej-Amrozik, Graphic Designer w Grupie Domodi. Koszulki można kupić również w sklepie internetowym marki, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji DOM Dbamy o Młodych. Link do sklepu:
https://www.7more7.com/tshirt/1319,tshirt-charity-77-x-domodi-czarna

Mamy nadzieję, że nasza akcja pozwoli młodzieży zrobić odważny krok w przyszłość i ułatwi znalezienie pierwszej pracy. Jako Grupa Domodi pragniemy pozytywnie wpływać na  rozwój młodszego pokolenia i dawać mu przestrzeń do zdobycia cennych doświadczeń oraz umiejętności, a także wspierać je w budowaniu pewności siebie i swojej kariery zawodowej. Naszą akcją chcemy dać polskiej młodzieży szansę na start zawodowy w dobrym stylu.

Materiały Partnera

fot. Grupa Domodi

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama