zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Przygotuj się na przyszłość na szkoleniach EITCA

czwartek, 20-03-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Życie studenta do łatwych nie należy. Trzeba przecież pogodzić obowiązki wobec uczelni i czas wolny, a przy tym znaleźć chwilę na rozwój własnych umiejętności, kluczowych w staraniach o wymarzone stanowisko pracy. Dynamiczny postęp nowych technologii do spółki ze zmiennymi regułami rynkowej gry najsilniej promuje osoby, które jeszcze na etapie studiów starają się zyskać odrobinę doświadczeń. 

Pragniesz w przyszłości wykonywać zawód, o którym zawsze śniłeś? Lepiej zacznij uczyć się przygotowywać do niego już teraz. Posiadanie dyplomu nawet najlepszej uczelni, nie wiele znaczy, jeśli nasze dokumenty będą dowodzić jedynie opanowania garści regułek i niekoniecznie przystających do rzeczywistości teorii. Spójrzmy wprawdzie w oczy: abstrakcyjną wiedzą, choćby nie wiem jak rozległą, świata nie zawojujesz. Na współczesnym rynku wygrywają osoby z doświadczeniem praktycznym oraz te posiadające rozległą gamę kompetencji wielokrotnie przewyższających uczelniane nudy na pudy. To właśnie przed nimi najszerzej otwierają się wrota obiecującej kariery, to ich pożądają wielkie firmy i to na nich polują korporacyjni łowcy głów. Chciałoby się więc powiedzieć: jeśli własny rozwój jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne jest na właściwym miejscu. Jak jednak pogodzić chęć zdobywania nowych kompetencji z koniecznością uczęszczania na mniej lub bardziej porywające zajęcia, w jaki sposób pogodzić uroki studenckiego życia z obawami o dobry start w dorosłe życie? Zagwozdkę mogą pomóc rozwiązać coraz to bardziej popularne szkolenia e-learningowe, takie jak choćby informatyczne szkolenia EITCA.

E-learning, czyli nauczanie przez Internet, to znakomity sposób na pozyskanie nowych kompetencji w wygodny sposób, bez jakiejkolwiek zewnętrznej presji. Kompleksowy program szkolenia EITCA można elastycznie dopasowywać do posiadanej siatki zajęć, dzięki czemu poszczególne kursy akademii nie kolidują ze studiami. Są one przeznaczone zarazem dla osób, które dopiero pragną zgłębić tajniki IT, jak i dla informatycznych młodych wilków, pragnących potwierdzić posiadaną wiedzę. W przeciwieństwie do klasycznych zajęć, gdzie każde odstępstwo od programu nauczania witane jest falą krytyki i oburzenia, akademia EITCA pozwala pomijać dowolne partie materiału lub w razie problemów powracać do trudniejszych wykładów. W razie trudności z opanowaniem określonych zagadnień uczestnik szkolenia może także liczyć na konsultacje z wykwalifikowaną kadrą akademicką, gotową zawsze służyć radami.

Akademia EITCA pozwala poznać arkany wiedzy z czterech różnych dziedzin, takich jak Grafika Komputerowa, Informatyka Biznesowa, Bezpieczeństwo Informatyczne oraz Kluczowe Kompetencje IT. Jej program obejmuje od 150 do 180 godzin atrakcyjnych wykładów, laboratoriów i interesujących multimedialnych ćwiczeń, których próżno szukać w murach jakiejkolwiek uczelni. Każde ze szkoleń oferowanych przez akademię EITCA jest w 80% dofinansowane z budżetu Unii Europejskiej, dzięki czemu nie nadwątla aż tak bardzo studenckiej kieszeni. Wybrane szkolenie można ukończyć już w ciągu jednego miesiąca i otrzymać certyfikat akademii EITCA, który wydaje Europejki Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Certyfikat będzie cennym dowodem opanowanych wiadomości teoretycznych oraz praktycznych, niewątpliwie zainteresuje on pracodawców o wiele bardziej niż kolejny dyplom magistra. Certyfikat jest wydawany wraz z odpisem w języku polskim i suplementem w języku angielskim, dzięki czemu może on stać się paszportem do międzynarodowej, dobrze płatnej, kariery specjalisty IT.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty dofinansowania aż 80% kosztów nauki, dzięki wsparciu środków UE (EFRR), należy zarejestrować się w wybranym portalu kierunkowym Akademii EITCA i podać kod dofinansowania:
Kod dofinansowania: SEGWW 

Więcej na http://studia.complearn.pl/kod-obnizki.aspx?kod=SEGWW

Liczba miejsc z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej jest ograniczona (dostępność miejsc można sprawdzić w formularzach rejestracyjnych na stronie każdego kierunku).


ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama