zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Jak znaleźć równowagę pomiędzy pracą a studiami?

wtorek, 19-11-2013 (00:00:00) | komentarze (1) | artykuł sponsorowany


Rok akademicki w pełni. Aby połączyć studia z pracą można skorzystać między innymi z dwóch  rozwiązań -  z indywidualnego toku nauczania lub zatrudnić się w firmie oferującej elastyczny grafik.

Duża część młodych osób, aby utrzymać się w obcym mieście, zapłacić za stancję i dodatkowo mieć pieniądze na niezbędne wydatki i drobne przyjemności, nie obciążając przy tym zbytnio portfela rodziców, podejmuje pracę. Niektórzy chcą pracować pomimo otrzymywanej pomocy od rodziców, aby zdobywać kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz nie mieć problemu ze znalezieniem zatrudnienia po ukończeniu studiów. Osoby, które studiują zaocznie mają prostsze zadanie. Ich praca nie koliduje z zajęciami na uczelni. Sprawa wygląda nieco trudniej w przypadku studentów dziennych, jednak i oni mogą połączyć studia z pracą, choć jest to wyzwaniem. Powie to każda osoba, która stara się znaleźć równowagę pomiędzy pracą a studiami. Uczelnie wyższe są coraz bardziej otwarte, przygotowują coraz więcej udogodnień oraz rozwiązań dla osób łączących pracę z nauką, dzięki czemu pracę można podjąć nawet studiując dziennie. Jednym z takich udogodnień jest indywidualny tok nauczania. Aby pogodzić te obowiązki trzeba bardzo dobrze umieć planować swój czas. Jeśli ktoś nie chce pracować przez cały dzień może pracować na pół etatu. Poświęcając 5 czy 6 godzin dziennie na pracę zawodową, zostaje jeszcze dużo czasu na inne obowiązki i przyjemności. A pracodawcy kuszą młode osoby wieloma korzyściami i ułatwieniami. To między innymi interesujące szkolenia i warsztaty, doświadczenie, znajomość technik negocjacji, niezależność finansowa i praktyka zawodowa.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że obecnie na rynku pojawia się coraz więcej ofert pracy dla studentów. Pracodawcy kuszą przede wszystkim elastycznym grafikiem. Osoba pracująca ma możliwość wyboru w jakie dni pracuje, w jakich godzinach oraz ile dni w miesiącu jest w stanie poświęcić na pracę. Jednym z takich pracodawców jest firma Call Center Inter Galactica, która oferuje kompleksowy outsourcing usług call center oparty na ludziach z pasją, niezawodnych procesach oraz najnowszych technologiach. CCIG istnieje na rynku od 11 lat, co podkreśla stabilną pozycję w branży. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych osób, firma prowadzi profil na portalu społecznościowym, gdzie również umieszcza swoje oferty pracy.

Dołącz do CCIG

Zależy nam, by praca była źródłem satysfakcji, opartej na rozwoju i dobrej komunikacji. Oferujemy narzędzia umożliwiające realizację ambitnych zadań i nie zapominamy o benefitach. Branżę call center, ze względu na możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin i o różnych porach wybiera coraz więcej młodych osób. Rozumiejąc te potrzeby wciąż doskonalimy się i przygotowujemy nowe rozwiązania. Są to, m.in. wymienione wyżej elastyczne godziny pracy, ciekawe szkolenia, wypłata co tydzień czy extra dodatki. Pracując u nas zawsze wiesz ile i kiedy zarobisz, możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszych trenerów. Dbamy również o satysfakcję i zadowolenie współpracowników, dlatego u nas czekają na Ciebie świeże owoce, rabaty do sklepów i restauracji, narzędzia do relaksu w pracy, prezenty okolicznościowe oraz wiele innych korzyści.

Przekonaj się sam! Zacznij zdobywać doświadczenie już dziś. Znajdź równowagę pomiędzy pracą a studiami.

Zapraszamy! www.ccig.pl/praca

Tekst: Promocja

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • Jak jest w CCIG [0]

    Witam, bardzo ciekawy artykuł, dla osób które chcą się lepiej przyjrzeć systemowi CCIG polecam http://jakjestwccig.blog.pl/

    Jacek, 2014-11-23, 15:49:02

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama