zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Amazon szuka kandydatów na stanowiska liderów

środa, 30-07-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Trwa rekrutacja do nowych centrów logistycznych Amazona, które powstają pod Wrocławiem i Poznaniem.

W ramach przygotowań do uruchomienia nowych centrów, Amazon zatrudnia obecnie tysiące nowych pracowników – w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem oraz w Sadach koło Poznania. Oferta pracy w każdej z tych lokalizacji obejmuje  zarówno stanowiska liderów zespołów pracowniczych (Team Leaders), jak i stanowiska produkcyjne, związane z pobieraniem, pakowaniem i układaniem towarów. Osoby na tych pozycjach będą zatrudniane na umowy stałe. Rekrutacja na kontrakty na czas określony przed sezonem świątecznym zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

W celu złożenia swojej aplikacji kandydaci na stanowiska liderów  mogą skorzystać ze strony www.PracawFC.AmazonJobs.com – w prosty i wygodny sposób można za jej pośrednictwem zgłosić swoją kandydaturę nie wychodząc z domu. Osoby, chcące aplikować na stanowiska produkcyjne, mogą skorzystać z tej samej strony internetowej od 11 sierpnia 2014.   

Stawka godzinowa na stanowiskach produkcyjnych zaczyna się od 12,50 zł brutto we Wrocławiu i 13,00 zł brutto w Poznaniu. Dodatkowo, wypłacane będą premie w wysokości do 15% standardowego wynagrodzenia. Firma oferuje także szereg dodatkowych świadczeń,  w tym ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników.

W każdym z centrów logistycznych przyjętych zostało już kilkudziesięciu pracowników  na stanowiska kierownicze oraz  stanowiska wsparcia, w tym specjaliści z zakresu HR, finansów, IT, utrzymania infrastruktury, inżynierii oraz działalności operacyjnej – więcej informacji można znaleźć na stronie www.amazon-operations.pl.

Otwarcie nowych centrów logistycznych zapowiadane jest na wrzesień i październik 2014.

MAS

Fot. Wiki Commons

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama