zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Szansa na zagraniczny, płatny staż!

wtorek, 17-06-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


 


Szansa na zagraniczny, płatny staż dla studentów kierunków technicznych

Pol-Inowex, lider na rynku montażu, demontażu i relokacji przemysłowej w Europie prowadzi rekrutację na Letni Program Stażowego 2014. Spółka oferuje studentom i absolwentom kierunków technicznych, możliwość odbycia miesięcznej, płatnej praktyki. Po zakończeniu stażu, najlepsi studenci, mogą liczyć na stałe zatrudnienie.

Pol-Inowex oferuje 4-tygodniowy płatny staż na jednym z zagranicznych projektów realizowanych przez firmę. Spółka pracuje obecnie na kontraktach w Austrii, Danii i Anglii. Wkrótce rozpocznie też projekt w Norwegii. Pol-Inowex zapewnia stażystom wynagrodzenie, transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych.


- Już po raz czwarty w sezonie wakacyjnym organizujemy Letni Program Stażowy. Podobnie jak w poprzednich edycjach, naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do studentów kierunków technicznych, którzy chcieliby zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie. Szukamy ludzi ambitnych, odpowiedzialnych, komunikatywnych ze znajomością języka angielskiego. Najlepsi stażyści mają szansę na znalezienie stałego zatrudnienia w naszej firmie – powiedziała Agnieszka Jakubczyk - Latała – HR Manager w Pol-Inowex.


Zainteresowane osoby powinny przesłać CV do 25 czerwca br. poprzez aplikację zamieszczoną na stronie www.polinowex.pl w zakładce KARIERA/STAŻ 2014 lub na adres info@polinowex.com.pl.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy w Lublinie. Decyzję o przyjęciu na staż studenci otrzymają najpóźniej do 30 czerwca br.


- Rok temu do Programu Stażowego zgłosiło się ponad 100 studentów. Czterech z nich wyjechało na staż do Norwegii.  Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się wysłać jeszcze więcej osób – dodała A. Latała – Jakubczyk.

ip.

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama