zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zawodowa Podróż nie tylko na wakacje!

poniedziałek, 20-05-2013 (00:00:00) | komentarze (1) | artykuł sponsorowany

Aż 70% bezrobotnych absolwentów nigdy nie pracowało. Ponad 80% studentów uważa, że z powodu braku doświadczenia zawodowego ma małe szanse na pracę po studiach. Weź sprawy w swoje ręce, zbierz własny bagaż doświadczeń.

Coraz więcej studentów podejmuje pracę, będąc jeszcze na studiach. Powodem tego jest trudny rynek pracy. Ci, którzy czekają z podjęciem pierwszej pracy do zakończenia studiów, mają później problemy z jej znalezieniem, ponieważ nie posiadają praktycznego doświadczenia. Nie jest tajemnicą, że dziś same studia nie wystarczą. Łączenie pracy ze studiowaniem nie jest już wyłącznie domeną studentów zaocznych. Coraz więcej osób decyduje się na pracę po ukończeniu pierwszego stopnia studiów, tzw. licencjackiego wybierając potem niestacjonarny tryb nauki. Uczelnie wyższe są coraz bardziej otwarte, przygotowują coraz więcej udogodnień oraz rozwiązań dla osób łączących pracę z nauką, dzięki czemu pracę można podjąć nawet studiując dziennie.  

Nie czekaj z decyzją
Zbliża się koniec semestru, co wielu studentom może ułatwić decyzję dotyczącą podjęcia pracy. Więcej czasu wolnego podczas trzymiesięcznej przerwy w nauce pozwoli na łatwiejsze zaangażowanie w pracę oraz spokojne zbieranie doświadczenia zawodowego przed powrotem na uczelnię. Praca na studiach w trakcie roku akademickiego, mimo że w większości jest to niepełny wymiar godzin, często powoduje, przynajmniej na początku kłopoty z nadmiarem obowiązków. Rozpoczęcie pracy w wakacje jest dobrym sposobem na uporządkowanie zadań i wdrożenie się, tak aby po rozpoczęciu kolejnego roku akademickiego można było kontynuować zarówno pracę, jak i naukę.

Dobry pracodawca
Pracodawcy kuszą młode osoby wieloma korzyściami i ułatwieniami. Interesujące szkolenia i warsztaty, doświadczenie w sprzedaży, znajomość technik negocjacji, niezależność finansowa i praktyka zawodowa. Brzmi ciekawie? Taki bagaż doświadczeń możesz zdobyć w CCIG!

Call Center Inter Galactica oferuje kompleksowy outsourcing usług call center oparty na ludziach z pasją, niezawodnych procesach oraz najnowszych technologiach. Rozumiemy biznes kierując się zasadą, że zawsze warto porozmawiać. Zależy nam, by praca była źródłem satysfakcji, opartej na rozwoju i dobrej komunikacji. Oferujemy narzędzia umożliwiające realizację ambitnych zadań i nie zapominamy o benefitach. Branżę call center, ze względu na możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin i o różnych porach wybiera coraz więcej młodych osób. Rozumiejąc potrzeby takich osób wciąż doskonalimy się i przygotowujemy nowe rozwiązania. Są to, m.in. wymienione wyżej elastyczne godziny pracy, ciekawe szkolenia, wypłata co tydzień czy extra dodatki. Pracując u nas zawsze wiesz ile i kiedy zarobisz, możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszych trenerów. Dbamy również o satysfakcję i zadowolenie współpracowników, dlatego u nas czekają na Ciebie świeże owoce, rabaty do sklepów i restauracji, narzędzia do relaksu w pracy,prezenty okolicznościowe oraz wiele innych korzyści.

 

Przekonaj się sam! Zacznij zdobywać doświadczenie już dziś tak, abyś w kolejnym roku akademickim efektywnie łączył pracę ze studiami. Zawodową podróż czas zacząć!

Zapraszamy! www.ccig.pl/praca

 

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • świetny artykuł :) [0]

    też myślałam że mi się nie uda bo mało wiem od strony praktycznej ale w końcu się zmobilizowałam i chcę wziąć udział w konkursie Accenture-accent on the future:www.accenture.com/konkurs mam nadzieję,że się uda wygrać, a wyjazd do Mediolanu będzie świetną nagrodą!

    monia, 2013-05-24, 13:23:25

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama