zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Open Finance uczy i zatrudnia

piątek, 02-11-2012 (00:00:00) | komentarze (0)


Open Finance od wielu lat dba nie tylko o finanse osobiste swoich klientów, lecz także o edukację społeczeństwa w tym zakresie. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do Akademii Finansów, czyli najnowszego projektu Grupy Open Finance o charakterze szkoleniowo–rekrutacyjnym. Po jej ukończeniu najlepsi studenci będą mieli zagwarantowaną pracę.

Akademia Finansów Open Finance to cykl ośmiu wykładów i warsztatów prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów, m.in.: doradców inwestycyjnych, analityków, członków zarządów instytucji finansowych, trenerów biznesu. Powstała z inicjatywy Open Finance Akademia początkowo rusza we współpracy z dwoma uczelniami: Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz z Wyższą Szkołą Bankową w Bydgoszczy. Zajęcia, które rozpoczną się – odpowiednio – 13 i 14 listopada przeznaczone są dla studentów tych uczelni, którzy pomyślnie przejdą rozpoczęty właśnie proces rekrutacji.

- Istotnym elementem motywującym przyszłych uczestników Akademii jest gwarancja zatrudnienia dla osób, które ukończą ją z najlepszym wynikiem – mówi Tomasz Chwiejczak, pomysłodawca i jednocześnie wykładowca Akademii Finansów. - Atutem naszego projektu jest wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć. Program edukacyjny jest opracowany tak, aby był jak najbardziej praktyczny oraz atrakcyjny dla uczestników – dodaje Chwiejczak.

Założycielom Akademii zależy na promowaniu wiedzy z zakresu finansów - zarówno tej podstawowej jak i szerszej, bardziej szczegółowej, niezbędnej do odpowiedzialnego wykonywania zawodu np. doradcy finansowego. Nauka podzielona jest na trzy etapy, z których każdy kończy się egzaminem sprawdzającym. Dwa pierwsze poziomy koncentrują się głównie na przedstawieniu obecnej sytuacji na rynkach finansowych oraz pokazaniu słuchaczom możliwości rozwoju i pracy w obszarze finansów, podczas gdy trzeci - końcowy - pozwoli uczestnikom zdobywać  praktyczne umiejętności z zakresu m.in.: psychologii sprzedaży czy autoprezentacji.  

Podczas zajęć wykładowcy poruszać będą zagadnienia związane m.in. z: gospodarką światową i krajową, szeroko rozumianym rynkiem usług i produktów finansowych, możliwościami i narzędziami w pracy analityków, branżą nieruchomości oraz psychologią w sprzedaży.  

Osoby, które najlepiej zaliczą sprawdzian, po końcowym etapie otrzymają propozycję pracy w oddziale Open Finance. Warto zaznaczyć, iż firma gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Zależy nam na wychwyceniu młodych talentów, ambitnych osób z inwencją, „świeżym” podejściem i zapałem do pracy – opisuje Tomasz Chwiejczak. - Studenci, którzy przejdą początkową rekrutację, a następnie kolejne szczeble w programie Akademii będą dla nas niezwykle cennym wsparciem w pracy. My zaoferujemy im możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i dalszego pogłębiania wiedzy uzyskanej podczas zajęć w Akademii Finansów – podsumowuje Chwiejczak.  

W trakcie uczestnictwa w Akademii student zdobywa certyfikaty potwierdzające posiadanie przez niego wiedzy praktycznej z zakresu rynków finansowych. Dokumenty te stanowią też doskonałą pozycję w życiorysie studentów oraz podnoszą ich konkurencyjność i wiarygodność na rynku pracy.

Aby zapisać się do Akademii Finansów należy złożyć swoją aplikację na stronie: http://www.kariera.open.pl/. Pod tym adresem dostępne  są  także informacje dotyczące m.in.: programu Akademii i wykładowców.  Zainteresowane osoby zapraszamy do punktów informacyjnych Akademii Finansów Open Finance:

• na UMCS w Lublinie – 6 listopada: Wydział Ekonomiczny (Plac Marii Curie-Skłodowskiej),
Hol Główny, parter
• do WSB oddział w Bydgoszczy – 8 listopada: budynek A, parter, obok Biura Informacji
i Rekrutacji

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama