zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Wygraj tablet i 2-miesięczy staż

czwartek, 03-07-2014 (00:00:00) | komentarze (0)


Wygraj tablet i 2-miesięczy staż w redakcji MobileTrends.pl!

 

Serwis MobileTrends.pl poszukuje osób z lekkim piórem i zacięciem technologicznym do współtworzenia serwisu! Jeśli lubisz pisać, z urządzeniami mobilnymi jesteś za pan brat, a w dodatku zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w sympatycznej atmosferze, koniecznie zgłoś się do konkursu! Oprócz dwumiesięcznego stażu czeka na Ciebie również tablet firmy Samsung!

MobileTrends.pl to portal internetowy w pełni poświęcony najnowszym trendom w technologiach mobilnych. Redaktorzy portalu dbają o to, aby każdy news ze świata mobilnego jak najszybciej znalazł się na łamach serwisu. MobileTrends.pl to najnowsze wiadomości, raporty dotyczące mobilności, a także wywiady – wszystko, co dotyczy świata mobile.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na napisaniu autorskiego artykułu, dotyczącego wybranego mobilnego trendu, wydarzenia lub newsa – czegokolwiek, co właśnie dzieje się w świecie mobile. Termin przyjmowania zgłoszeń do 10 lipca 2014.

Do drugiego etapu przejdzie 5 autorów najlepszych artykułów. Ten etap konkursu polegać będzie na spędzeniu jednego dnia w redakcji Mobile Trends, gdzie laureaci przejdą krótkie szkolenie i będą mogli zaprezentować swoje możliwości na żywo :).

Najlepszy z najlepszych wygra 2 miesiące stażu w Krakowie w redakcji serwisu MobileTrends.pl. Po zakończeniu stażu zwycięzca otrzyma również tablet Samsung Galaxy Tab 7.0 Wi-Fi + 3G. Jeśli współpraca będzie owocna dla obydwu stron,  możesz stać się stałym członkiem redakcji Mobile Trends!

MobileTrends.pl czeka na zgłoszenia do 10 lipca 2014 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, wraz z jego regulaminem oraz wytycznymi dotyczącymi artykułu zgłoszeniowego, dostępne są na oficjalnej stronie serwisu:  http://www.mobiletrends.pl/wygraj-tablet-i-2-miesieczny-staz-w-redakcji-mobiletrends-pl/.

Gorąco zapraszamy do udziału!

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama