zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

PZU rekrutuje na praktyki i staże

środa, 04-03-2015 (00:00:00) | komentarze (0)


3 marca rusza kolejna odsłona kampanii „PZU. Przyciągamy najlepszych”. W tym roku przebiega pod hasłem „uThoruj sobie drogę na staż”. Celem jest rekrutacja najzdolniejszych młodych ludzi do ogólnopolskiego programu staży i praktyk i umacnianie wizerunku PZU jako atrakcyjnego pracodawcy. Przekaz kierowany jest do studentów i absolwentów w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

W najnowszej odsłonie kampanii employer brandingowej jej główny bohater, „boski” Thor, zachęca studentów do odbycia praktyk i staży w PZU. Oferta obejmuje piorunującą umowę o pracę, boskie wynagrodzenie i kwartalną premię oraz od groma realnych wyzwań przy projektach nieziemskiej skali. Kandydaci mogą aplikować do 15 kwietnia na pzu.pl/kariera i fb.com/pzukariera.

- W PZU stale rozwijamy program praktyk i staży, poszukując rozwiązań, które umożliwią kandydatom jak najlepszy start w karierze zawodowej. W najnowszej kampanii zapraszamy studentów do skorzystania z ponad 70 atrakcyjnych ofert stażowych. Jak pokazują dane, po ich odbyciu nawet 60% stażystów zostaje z nami na dłużej – mówi Maciej Hassa, kierownik zespołu marki pracodawcy.

W ramach kampanii zorganizowane zostaną wydarzenia specjalne kierowane do studentów i absolwentów uczelni wyższych. PZU odwiedzi targi pracy organizowane w 10 miastach w Polsce podczas 22 wydarzeń targowych. Oprócz imprez targowych PZU zorganizuje na uczelniach również własne spotkania ze studentami. Znajdzie się na nich "dyrekTHORskie" biurko promocyjne z technologią Virtual Reality, umożliwiającą wizytę we wnętrzach PZU oraz aplikacja karierowa Quiz na start, która pozwoli studentom znaleźć swoje miejsce w firmie. Całość spotkań uzupełnią warsztaty z ekspertami PZU, którzy zaprezentują m.in. wiedzę dotyczącą zarządzania sprzedażą.

Tekst: mat. pras.

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama