zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Rusza program praktyk „Wybij się z Gemini Polska”

wtorek, 23-07-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Gemini Polska uruchomiła program rozwoju kariery dla studentów i absolwentów kierunków związanych z ekonomią, bankowością, finansami lub zarządzaniem. W ramach „Wybij się z Gemini Polska” uczestnicy praktyk będą mogli zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie. Dla najlepszych pracodawca przewidział możliwość zatrudnienia.

Praktyki organizowane przez Gemini Polska są idealnym sposobem na rozpoczęcie kariery dla osób wiążących swoją przyszłość z ekonomią, finansami oraz bankowością. Program rozpoczyna się w wakacje, gdy wielu małopolskich studentów ma czas na zbieranie doświadczeń zawodowych i postawienie pierwszych kroków w kierunku rozwoju swojej kariery. Jednak osoby zainteresowane udziałem w programie „Wybij się z Gemini Polska” będą mieć możliwość składania aplikacji przez cały rok.

Zarówno czas trwania praktyki, jak i ich szczegółowy program jest ustalany indywidualnie z każdym z kandydatów – mówi Konrad Dziubek, Dyrektor sprzedaży Gemini Polska. – Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje osób, które chcą z nami rozpocząć swoją drogę zawodową.

Praktykanci, którzy wykażą się umiejętnościami i zaangażowaniem będą mogli liczyć na stałe zatrudnienie. Podczas praktyk studenci wezmą udział w szkoleniach z zakresu działań finansowych, autoprezentacji i umiejętności interpersonalnych. Uczestnicy programu będą mieć również możliwość nawiązania pierwszych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi Gemini Polska. Każdy praktykant zdobywał będzie wiedzę i doświadczenie pod okiem opiekuna – profesjonalnego doradcy finansowego.

Zapewniamy zaangażowanie naszych specjalistów, szkolenia i praktyczną wiedzę. Kształcenie praktykanta to dobra inwestycja w rozwój firmy, dlatego też najlepszych uczestników programu będziemy chcieli u siebie zatrzymać – dodaje Konrad Dziubek.

Kandydaci do udziału w programie „Wybij się z Gemini Polska” mogą przesyłać swoje CV na adres: praca@geminipolska.pl. Więcej informacji o firmie na:  www.geminipolska.pl

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama