zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Zwrot podatku za pracę w krajach UE

środa, 11-06-2008 (00:00:00) | komentarze (0)


Drogi Studencie,

 

Czy wiesz, że za Twoją wakacyjną pracę w Anglii, Irlandii, lub innym kraju UE należy Ci się zwrot podatku? Za 3 miesiące pracy możesz odzyskać nawet do 450 funtów!

Niemal każdy Polak pracujący za granicą, może uzyskać zwrot podatku. Jeżeli pracowałeś legalnie za granicą to na pewno z Twojego wynagrodzenia potrącane zostały zaliczki na podatek. Ponieważ w 98% przypadków zaliczki są pobierane w zawyżonej kwocie, najprawdopodobniej przysługuje Ci zwrot nadpłaconego podatku.

 

To jakiej wysokości zwrot podatku można uzyskać, zależy od rozliczenie rocznego, które trzeba wysłać do zagranicznego Urzędu Skarbowego. Zwrot podatku można obliczyć także samodzielnie, za pomocą kalkulatora, udostępnionego przez EuroTax, jedną z firm, zajmujących się doradztwem podatkowym za pracę za granicą. Aby ubiegać się o zwrot podatku konieczne jest przygotowanie odpowiednich dokumentów i wysłanie ich do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

 

Ponieważ przepisy podatkowe są bardzo skomplikowane i odmienne w każdym kraju, niewielu jest w stanie poradzić sobie z wypełnieniem stosu formularzy niezbędnych do rozliczenia za zagranicznym fiskusem, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zajmują się zawodowo pomocą z zakresu zwrotu podatku za pracę za granicą.

Istnieje wiele firm, jak na przykład EuroTax z Wrocławia, które służą pomocą w tym jakże trudnym temacie i pomogą. Specjaliści załatwiają za klientów wszystkie papierkowe sprawy, kontaktują się za zagranicznym Urzędem Skarbowym, a ich klientom pozostaje jedynie czekać na zwrot należnych im pieniędzy.

Aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób możesz szybki i łatwo uzyskać zwrot podatku, wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy .

 

Skorzystaj z pomocy EuroTax – odzyskaj podatek szybko i bez problemów >>

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama