zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Praca za granicą

poniedziałek, 11-02-2008 (00:00:00) | komentarze (0)


zlogte_praca_za_granica.jpgJak znaleźć dobrą pracę i zarobić pieniądze za granicą nie dając się jednocześnie oszukać nieuczciwym pośrednikom? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zakupić tą niezwykle wartościową publikację o 20% taniej, czytaj dalej...

Każda podróż powinna być zaplanowana. Ebook "Praca za granicą" został napisany przez człowieka, który poznał zachodnie rynki pracy od kuchni. Czy nie warto skorzystać z jego porad aby nie błądzić? Czy nie warto zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju, do którego się wybierasz, drogi Internauto?

"Jeżeli Ty także myślisz o wyjeździe za granicę do pracy, nie próbuj uczyć się na własnych błędach, skorzystaj z doświadczenia innych. Bądź w 100% przygotowany do takiego wyjazdu, a z pewnością zakończy się on sukcesem!"

 Potrzebne Ci są adresy biur pośrednictwa pracy w kraju, gdzie chcesz wyjechać?

Tysiące ludzi płaci pośrednikom różne kwoty za wypełnienie dokumentów, za nic nie warte informacje. Co roku wiele tysięcy osób ubiega się o kartę stałego pobytu w USA. Wiele z tych osób nie wie, że udział w loterii jest całkowicie bezpłatny. Dzięki informacjom zawartym w poradniku, sam, bez trudu, wypełnisz aplikację i wyślesz ją bez płacenia pośrednikowi. Jeżeli myślisz o wysłaniu aplikacji na loterię wizową do USA to nie płać pośrednikom. Możesz sam wypełnić dokumenty, wysłać je i zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych!
 
Ebook zawiera informacje niezbędne podczas szukania pracy, jak i w czasie kiedy już znajdujemy się za granicą. Zawarte w nim przepisy, adresy instytucji, ambasad, pośredników pracy za granicą, serwisów zajmujących się pracą oraz potencjalnych pracodawców sprawiają, że jest to jedyne obecnie dostępne na naszym rynku tak pełne wydanie dotyczące rynku pracy oraz możliwości zatrudnienia za granicą.Poradnik ten zawiera również pełną informację oraz instrukcję wypełnienia i przesłania aplikacji na loterię wizową do USA bez konieczności płacenia za to.Co najważniejsze, wszystkie informacje są sprawdzone i prawdziwe, uzyskane z wiarygodnych źródeł takich jako ambasady poszczególnych krajów, Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej czy Policja.

"Miałem dość słuchania o oszukanych Polakach, którzy nie mają pieniędzy na powrót do kraju".

Ile razy ta sama historia może się wydarzyć? Chyba nie ma na to reguły. Nie chcemy słuchać porad czy przestróg innych ludzi. Kiedy chcemy w coś wierzyć to stajemy się głusi i ślepi. To wykorzystują ludzie, którzy zawodowo zajmują się oszukiwaniem ludzi. Poradnik "Praca za granicą" powstał aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. Znajdują się w nim porady zarówno pochodzące od osób poszkodowanych jak i Policji. Poradnik jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą skorzystać z możliwości zatrudnienia się za granica.Większość osób sceptycznie podchodzi do wszystkiego co wiąże się z szukaniem pracy za granicą. Ogłoszenia jakie można przeczytać w naszej prasie, czy serwisach internetowych skutecznie odstraszają i zniechęcają. To smutne ale 90% ogłoszeń dotyczących pracy w gazetach to ogłoszenia oszustów.Często w serwisach internetowych ogłoszenia o pracę mają na celu jedynie skierować nas na określoną stronę internetową.

Link do e-Booka "Praca za granica"Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama