zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

30 kreatywnych CV (FOTO)

poniedziałek, 04-03-2013 (00:00:00) | komentarze (1323)


Jesteś jedną z tych osób, które wysyłają setki CV i nie dostają na nie żadnej odpowiedzi? Może czas na siebie zwrócić uwagę w bardziej pomysłowy sposób?

Problem nie musi nawet tkwić w twoich kwalifikacjach! Rekruterzy przeglądają jedno CV czasem zaledwie przez kilka sekund - patrzą na zdjęcie, umiejętności, doświadczenie... i tyle mniej więcej czasu spędzają przy twoim misternie skonstruowanym życiorysie. W dzisiejszych czasach kreatywne CV jest więc narzędziem, które w skuteczny sposób może zwrócić uwagę HR-owca. Może nie dostaniesz dzięki niemu pracy, ale możesz być pewien, że przynajmniej przykujesz czyjąś uwagę. Pokażesz w ten sposób pośrednio swoją osobowość i zdolność do tworzenia różnych rzeczy. Może to własnie któreś z poniższych CV podsunie ci pomysł na wzbogacenie swojego własnego portfolio?

ZOBACZ 30 KREATYWNYCH CV

JUR/hongkiat.com

GALERIA ZDJĘĆ: 30 kreatywnych CV(30)

Komentarze, opinie, wypowiedzi (1323)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię